Z koňského deníčku

12:00

Ahoj krásky,
i když jsem od začátku tohoto týdne na koních nebyla, protože si s tátou musíme střídat auto (jeho je v autoservisu), škudlí si ho pro sebe a já sedím doma :-/ Nadšená z toho skutečně nejsem. Ovšem nashromáždilo se mi pár fotek a tak jsem si řekla, že se o ně s vámi podělím.

Na mail mi přišlo několik dotazů ohledně toho, kde že to vůbec jezdím a o jakou se jedná stáj. Věřte mi, že než bych vám tu všechno vypsala, v půlce článku by jste můj blog zavřeli a šli se věnovat něčemu jinému. Právě z toho důvodu přidávám odkaz na naše stájové stránky, kde si můžete vše o stáji přečíst a dozvědět se i, kdo že to je Honzík :) Stačí kliknout na adresu >>> www.staj-honzik.estranky.cz 

Když jedu na koně, většinou za těmi slovy stojí cesta s mojí bývalou třídní učitelkou a skvělou kamarádkou H. za kobylkou Lilií, která je kvůli nedostatku místa ustájená v sousední vesničce. Náš "rituál" probíhá tak, že nabereme potřebné věci, většinou se jedná o krmení, nějaké dobrůtky (mrkvička, suchý chléb..), nějaké jezdecké vybavení a jede se. Když do stáje přijedeme, s kobylkou se pomazlíme, vyčistíme jí a nasedláme. Pak se jde na velkou halu, na kterou jde vidět přímo z prosklené restaurace, která je na ni doslova nalepená, takže se případným "čumilům" nevyhnete. Kobylku trošku proběhneme na dlouhé lonži (hodně dlouhé vodítko), pak se vrhá na ježdění Hanka a pak je řada na mě :)

Fotky mě s Lilií jsou pořízené právě na jezdecké hale. Můžete na ní vidět i Honzíka.Další dvě fotečky jsou z návštěvy přímo samotné Stáje Honzík. Kdo má rád koníčky a chtěl by se o místečku, kde jezdím dozvědět něco víc, může navštívit i naše FB stránky - STÁJ HONZÍK. 

Na fotečkách opět já, Lilie a mladý valášek Codam. Je až neuvěřitelné, jak si jsou podobní a hlavně máte vidět, jak se k sobě mají :D Postavit je k sobě, řeknu vám, ať zkusíte najít alespoň 7 rozdílů :D Zítra opět líčení, make-up a recenze tak, jak jste zvyklí ;)
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Uplne zaris berus, je moc dobre, ze delas to, co te tak bavi a naplnuje:-*

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherný kůň. Žádná šlacha :-D a má pěknou lysinu

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová