Angel-ina na Facebooku

13:20

Ahoj krásky,
přiznám se, že o této  možnosti vytvořit si na FB vlastní fans stránku blogu, jsem přemýšlela hodně dlouho, ale až teď jsem nějak posbírala veškerou odvahu a přinutila se k tomu. Přece jen, na Facebooku je dnes snad úplně vše, tak proč tam nemít i svůj blog :)

Nedá mi to a musím se zmínit i o tom, že dnes si svoji FB stránečku vytvořila i známá a oblíbená bloggerka Sheldonovka Deniska, takže kdo se ještě nestal fanouškem, nechť tak učiní ;) O Denisce se zmiňuji proto, protože bych byla nerada, kdyby se objevil nějaký šťoural, který mi tu začne vypisovat, jak se opičím :) To fakt ne. S Deniskou jsem mluvila/psala si s ní a ona byla tou poslední kapkou, kterou jsem potřebovala k tomu, abych stránku vytvořila, takže tady je :)

Pokud jde o příspěvky, vzhled nebo jakýkoliv obsah, rozhodně stránka projde ještě několika úpravami. Tohle je jen tak na začátek ;)

Pokud mě nesledujete přes GFC, můžete se ke mě připojit na Facebooku :) Stačí kliknout na obrázek ;)

Mějte se krásně a nezapomínejte! Večer velké vyhlášení soutěže o kartáče Tangle Teezer ;)
Vaše A.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Tak já tady sedím a napnutá čekám až vyhraju ten hřeben a ono až večer :D Dělám si legraci. Určitě si udělala dobře a jsem tvůj druhý fanda, doufám že jich bude přibývat kočičko <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Elinko :D Úplně až večer ne, článek už mám zhruba připravený, dopisuju lidičky a pak to jen vše nafotím, dám dohromady a ve 4 nebo v 5 by se to tu snad mohlo ukázat :D Mrzí mě že kvůli mě zažíváš takové šoky :D

   Vymazat
 2. Neopičíš! Jenom jsme mysleli na stejné věci ve stejný den:)

  OdpovědětVymazat
 3. Teď jsem na to koukala u Denisky :) U tebe jsem taktéž hned dala like a těším se, že můj FB bude zase o něco oživený až tam bude vkládat nějaké příspěvky či fotky slečna jako jsi Ty :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Romanko moc děkuji :) jsi zlatá, vážím si každého lajku ;)

   Vymazat
 4. super zpráva!!! Jdu ti ji lajknout a sledovat :)

  P.S. Zvu tě k sobě na Giveaway :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2013/08/prazdninova-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Luci a díky i za pozvání ;) určitě se zapojím :)

   Vymazat
 5. Lajkuju :). Těším se na večer :). Jak to budeš losovat? náhodně? nebo si vybereš? Děkuji. Fandím ti :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Losovala jsem pomocí malých papírků a ke komu kartáče poputují už vím ;) V 16:00 se tu objeví post skrz losování ;)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová