Catrice 420 Dirty Berry & essence hugs&kisses 03 Crazy In Love

13:30

Ahoj krásky,
ty z vás, které sledují můj Instagram si mohly všimnou mých nových nehtů. Překvapilo mě, jak moc se vám líbí a tak jsem si řekla, že jim věnuji tento samostatný článek :)

Pořád jsem ve stádiu kdy je mi celkem líto mých veškerých průhledných laků se třpytkami, tzv. toppery a tak se je snažím při klasickém lakování nějak zapojit. Byla jsem překvapena, ale v krabici, kde laky skladuji, jich je poměrně dost. Laky rozhodně nejsou výrobky, které by mi rychle ubývaly, ba naopak. Je jich čím dál víc! Už dlouho se mi nestalo, abych z drogerie odcházela s prázdnou. Pokaždé se nachomýtnu u nějakého stojanu se zlevněnými laky (nebo čímkoliv jiným) a něco si odnesu. Budu se snažit odolávat, aby se mi doma udělalo v mé sbírce trochu místa.


Glitter toppery od essence z limitky hugs&kisses používám celkem často. Koupila jsem si dva. Klasické barevné laky ani nic jiného z limitky mě zrovna nezaujalo. Každopádně, ten druhý topper je úžasný a prohloupil rozhodně ten, kdo ho nemá! Protože je průhledný a má v sobě větší třpytky/glitry/flitry, bude slušet každé barvě a všem nehtům. Můžete ho vidět TADY. Pokud jde o tento topper, 03 Crazy In Love, je to s ním trošku oříšek. Zatím jsem ho nepoužila v jiné kombinaci. než s fialovým podkladem. Nevím, ale ani si ho jinde moc nedovedu představit. Líbí se mi, že fialovou hezky oživí a celkově nehty vyniknou. Má v sobě maličké fialové třpytky a stříbrná srdíčka, která při lakování dávám pryč. Když vám totiž zůstanou na nehtech, nepřilepí se úplně celá, takže za ně v jednom kuse o něco zadrhávám, je to nepříjemné a po chvíli stejně odpadnou a zůstane vám po nich na nehtu jen bílý flek.


Fialový lak, který jsem použila jako podklad, mám doma už delší dobu, ale zjistila jsem, že jsem se o něm doposud vůbec nezmínila! Jedná se o lak od Catrice, který se jmenuje 420 Dirty Berry. Bohužel mě nenapadlo udělat fotku samotných nehtů bez topperu, takže přidávám odkaz na obrázky z googlu, kde se můžete podívat, jak lak vypadá na nehtech samostatně. Odkaz ZDE. Zřejmě bych si ho jen tak nekoupila, ale byl mezi laky, které měly být zlevněné. Na pokladně mi paní prodavačka napočítala plnou cenu. Co už, řekla jsem si. Každopádně jeho koupe nelituji. Hezky kryje už v první vrstvě, pokud ji neuděláte nějak extrémně tenkou, ale přeci jen pro lepší efekt jsou lepší dvě ;) Taky se mi na něm líbí, že poměrně rychle schne.


Wow, neřekla bych, že o lacích na nehty se dá takhle hezky rozepsat :D Měla jsem v plánu článek o několik desítek slov kratší, ale alespoň jsem se s vámi podělila o mé pojmy a dojmy z konkrétních laků ;) Když už jsem vám dala tipy na to, jakými laky (a obzvlášť těmi glittrovými) si nehty nalakovat, bylo by ode mě celkem dobré, kdybych vám dala i tip, jak se nehtů zbavit ;) Na návod se můžete podívat TADY.


Líbí se vám nehty?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Mi se to moc líbí :) Já mám ten od Essence, tak bych s ním taky mohla něco zkusit :)

  Lucy Enne

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám zkušenosti že jakmile nanesu víc laků přes sebe tak se to brzy oloupe... nehtíky jsou ale dokonalý beruš <3!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný nehty !!!! ♥ M.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné nehty, hezké barvy. Prima popis.

  OdpovědětVymazat
 5. Tahle kombinace je bomba!! Slintala jsem nad už na insta

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová