Dva skvělé kartáče na vlasy Tangle Teezer vyhrává ..... !!

16:00

Ahoj krásky,
je to tady! Vyhodnocení a vylosování giveaway o tyto dva skvělé kartáče je za mnou a už jen zbývá odhalit výsledky :)

Musím říct, že takhle giveaway byla jedna z nejlepších a nejúspěšnějších, jaké jsem tu kdy na blogu pořádala a to především proto, že se vás do ní přihlásilo pro mě neuvěřitelných 137! Celý průběh soutěže jsem si skutečně užívala, ať už se jednalo o zveřejňování komentářů nebo vypisovaní vašich jmen či mailů. Na začátku soutěže jsem si řekla, že tentokrát budu vyhodnocovat ručně. Upletla jsem si na sebe pořádný bič, to vám teda povím :D Vím, že jednodušší by bylo hodit čísla do randomu a náhodně dvě vylosovat, ale to dělám pořád :)


Všem vám chci moc poděkovat za účast! Jste skvělé a na koho se štěstí neusmálo teď, věřím, že příště se snad zadaří ;) Rozhodně tohle není poslední giveaway, ve které můžete získat tyhle skvělé ceny.

A na koho se dnes usmálo štěstí?Jsou to Markétka a Terezka 

Holkám moc gratuluji a hned jdu psát emaily s infem o výhře. Ještě jednou všem děkuji za účast a jak jsem řekla, nezoufejte, brzy se tu objeví další giveaway se super cenou!

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová