Lak na nehty color and change od essence

18:14

Ahoj krásky,
dnes vám ještě ukážu jeden lak na nehty, který mi momentálně zdobí mé ručky. Začnu asi tím, že se jedná o lak z řady essence color and change a také je to výrobek, který essence bude úplně rušit. Lak mi totiž dovezla moje máma jako malou pozornost z Brna. Ona je na takové barvičky a metalické odlesky.

Na obalu laku se dočtete, že by měl dělat nějaký magický efekt. Vím o speciálních lacích od essence, které pomocí malého magnetku na nehtech udělaly nějaké vzory. Tohle ale nejspíš nebude nic podobného. Na štítku je psáno: Aplikuj podkladový lak na nehty, pak aplikuj lak color and change, pomocí speciálního aplikátoru, vytvoř svůj design, který se objeví na tvém nehtu v jiné barvě. Hlavní problém bude asi v tom speciálním aplikátoru, který nemám a ani nevím, co je tím myšleno, takže pokud by jste někdo měli s tímto lakem a "kouzlením" zkušenosti, určitě mi napište.


Pokud jde o lak, jako takový, i bez různých efektů se dá nosit jen tak. Je poměrně hustý a nehty pokryje už v jedné vrstvě. Se štětečkem problém nebyl. Co mi trošku vadí je to, že jak je lak hustý, tak zanechává na nehtu tahy po štětci, které jsou celkem vidět. Jsem ráda, že si na mě máma vzpomněla a něco mi přivezla, ale už teď vím, že tento lak bude využívat hlavně ona. 

Tipuji, že tohle je taková posledně jasnější barvička, kterou na mých nehtech uvidíte. S blížícím se podzimem jsem oprášila laky laděné do tmavších tónů, které jsou na podzim jak dělané, takže si jeden z nich ukážeme už brzy ;) 

A co vy a nehtíky? Jaké barvy preferujete na podzim?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. No tak ale tahle barva vypadá na nehtech opravdu krásně. Zvu tě k sobě na giveaway, potěší mě, když se zúčastníš ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná barva, mně se moc líbí, i když nosím převážně korálovou. Na podzim to bude převážně vínová a hnědočervená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Marti, ale přenechám ho mamce, já se teď zaměřím na ty tmavější odstíny :)

   Vymazat
 3. Ať je podzim, zima.. nějak barvy nevyhraňuju, je fakt že na léto nevolí zrovna tmavou škálu, ale zas najdou se dny kdy catrice vínovočerný zvítězí. Tenhle lak je krásný♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už se i těším, až vynesu do popředí ty tmavší barvičky :) Pokud budeš tím od Catrice lakovat, doufám, že se na blogu zmíníš :P

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová