Mé plány s blogem do budoucna

12:20

Ahoj krásky,
dnes ráno jsem obdržela smsku, ve které se objevily tři slova, která mě celkem vyděsila. Ta slova byla: POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÝ DEN. Je až neuvěřitelné, jak rychle ty dva měsíce uplynuly a pondělkem nám začne nový školní rok. Právě toto byl impulz, kdy jsem si řekla, že by bylo celkem dobré popřemýšlet, co bude s blogem dál.

Jedna fotka z "temného" focení :)
Rozhodně ho nebudu rušit ani pozastavovat. Mám pro vás připraveno plno článků, u kterých bych byla ráda, aby jste je viděli. Dala jsem si s nimi práci a tak nechci, aby má snaha přišla vniveč. Články se tu tedy budou ukazovat pořád, jen v delších intervalech :( Škola, vzdělání a maturita na prvním místě především.. Už aby to bylo za mnou.

Pokud jde o nějaké cíle, které bych s blogem chtěla, tak by to bylo dosáhnout do konce roku 333 pravidelných čtenářů, 100 000 shlédnutí blogu a 100 fanoušků na mé facebookové stránce :) Jsou to jen čísla, ale vaše přízeň mě moc těší a je jakýmsi hnacím motorem, díky kterému získávám energii psát pořád dál.

Mohli jste si povšimnout, že blog dostal opět nový kabátek. Ten předchozí jsem měla moc ráda, ale chtěla jsem, aby ze samotného blogu šlo na první pohled poznat, na co je zaměřen - na kosmetiku a líčení. 

Při slově "maturita" mi běhá mráz po zádech, ale když slyším "maturitní ples", vše se rázem mění a já dostala skvělý nápad na jeden, dá se říct "seriál", který tu u mě budete moci nacházet pravidelně vždy 1x týdně. O co konkrétně půjde zatím neprozradím, už několikrát se mi totiž stalo, že mi mé nápady jiné blogerky okopírovaly a zveřejnily ještě dřív, než jsem to stihla já, takže to bude jedno velké překvapení pro vás pro všechny :)

A to nejdůležitější, co mi dnes udělalo radost, je to, že jsem vyhrála svoji historicky první giveaway :D Asi začnu věřit na zázraky, ale na blogu u mého zlatíčka Elinky (www.eliska-dvorakova.blogspot.com) jsem získala krásný náhrdelník. Tímto Elince moc děkuji <3 Hned mám veselejší den :)

Nezapomínejte na giveaway, ve které můžete soutěžit o krásnou vůni Guess Girl.
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

13 komentářů

 1. Zákaz kopčení článků!!! Doufám, že si to dotyčné vezmou k srdci! Jsem si na 99,9% jistá, že 333 čtenářů tu bude daleko dřív, takže si dej do konce roku klidně větší cíl :*. Veru, hezký první školní den ti přeji :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárinko moc děkuji, tvé komentáře mě vždycky moc potěší :-* Já jsem skromný člověk :P ale pokud se tu ukáže dřív 333 čtenářů dříve, než koncem roku, budu jedině ráda ;)

   Vymazat
 2. ahoj, zvu tě na mou giveaway o krásné balerýnky! http://navesnici.blogspot.cz/2013/08/giveaway.html hodně štěstí!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Drž se kočko, je mi jasné, že nastává těžší období, ale ty to zvládneš. Na seriál se těším a gratuluji k výhře, zasloužíš si ji =*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi zlatíčko Andrejko :-* Děkuji, však si určitě dáme průběžně vědět, jak s nám daří :) :-*

   Vymazat
 4. Jen a jen úspěchy ti přeji v novém školním roce! Vzhled je moc hezký, ale přece jen ten náznak Hawaii mi tam chybí, protože při čtení tvého blogu ji vždy zažívám...pohoda, Havaj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martinko, jsem moc ráda, že z mého blogu máš dobrý pocit :) Moc mě to těší. Taky jsem měla v plánu druhý vzhled, ale je pravda, že písmo bylo hůř čitelné, takže zvítězilo toto :)

   Vymazat
 5. všetko bude dobré!
  ja som s blogom prežila maturitný ročník... bolo to síce namáhavé a na začiatku som si myslela, že to bude naozaj veľmi ťažké, ale šlo to dobre a teraz som rada, že som ten zabijacký rok prežila. skôr sa obávam toho, čo ma čaká teraz, keďže sa sťahujem na internát a komfort, ktorý som mala doma bude fuč...
  tak ti držím prsty, nech to všetko zvládneš! :).

  Kejmy♥.

  OdpovědětVymazat
 6. držím palce na maturitu, a maturitný ples si uži ! :)
  a gratulujem k výhre :)))

  http://julietandnicol.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 7. V škole ti budem držať palce, mňa čaká maturita našťastie až o rok, ale už teraz sa mi z toho dvíha žalúdok :D Teším sa na články a pevne verím, že čitateľov bude viac ako 333 ;) Veľa šťastia! :))

  OdpovědětVymazat
 8. Skvělá fotka :)))
  http://kissofbeautylovers.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová