MOTD - Turquoise&Black liner

12:56

Ahoj krásky,
v první řadě vám chci říct, jak neskutečně nadšená jsem a to z toho, kolik se vám zapojilo do právě probíhající giveaway! Věřím, že některá z vás udělají hřebeny moc velkou radost a budu vám držet všechny palečky co mám!

Dnešním postem bych vám chtěla ukázat mé líčení. Pořád se snažím vymýšlet několik různých variant, ve kterých bych využila tyrkysové stíny Color Tattoo a v lince vypadají skutečně úžasně! Pokud by jste stáli o postup, byl naprosto jednoduchý. Na celé víčko jsem nanesla hodně světlý hnědý stín. O něco tmavším stínem jsem jsem maličko vykreslila konturu oka (na fotce opět nejde vidět :-/). Potom přišla na řadu modrá linka. Délka ocásku závisí opět na vás no a nakonec modrou linku ještě obtáhněte černou. Oku to dodá na dramatičnosti a celkový dojem bude lepší. Černá linka je nová fixa od Loreal Blackbusster, na kterou také chystám recenzi :) Oko by vypadalo ještě lépe s umělými řasami, takže to je ode mě takový malý tip na závěr...


Jak se vám líčení líbí?
Mějte se krásně a nezapomínejte na giveaway o kartáče Tangle Teezer ;)
http://veronika-angelina-coufalova.blogspot.cz/2013/07/giveaway-od-hotmodecz-2x-tangle-teezer.html
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová