MOTD - ve znamení hnědé

09:37

Ahoj krásky,
ty z vás, co mě sledují na facebooku už mohly omrknout mé líčení ze včerejšího dne. Opět jsem neměla žádnou představu, jaké líčení udělám, ale jediné, co jsem věděla bylo to, že do něj chci zapojit stíny, které jsem už dlouho na očích neměla.

Hodně z nich se neslo v hnědých tónech, takže se mi v hlavě začala rýsovat představa, jak by líčení mohlo vypadat. Do vnitřního koutku oka jsem dala bílý stín z paletky očních stínů od essence (quatro), následovaly stíny Color Tatto do Maybelline v odstínu On and on bronze a na vykreslení oka posloužil tmavě hnědý stín z paletky od MUA Undressed.


Pokud jde o intenzitu barev, snažila jsem se ji trochu zmírnit, protože mě ten den čekalo ještě nějaké vyřizování a ježdění, takže jsem nechtěla, aby na mě lidi koukali jako kdybych právě utekla z nějakého plesu. Navíc, hlavním na celém líčení byla černá linka, nakreslená fixem Blackbuster od Lorealu a chtěla jsem vyzkoušet své nové řasy.

Hodně z vás mi psalo, jakou bázi pod oční stíny používám, že stíny tak hezky drží nebo že mají intenzivní barvy. Rozhodla jsem se o tom připravit samostatný článek a myslím si, že většinu z vás překvapím :D Ale nejde o nic světoborného :P

Co říkáte na líčení? Líbí?
Přeji krásný zbytek dne!
Vaše A.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Moc se mi tvoje líčení líbí, bohužel to takhle krásně sama nesvedu :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) ale nic na tom není ;)

   Vymazat
 2. Krásně provedené! Ten fix jsem si kvůli tvému článku koupila a jsem nadšená. Navíc měli akci v DMku, takže mám řasenku a k tomu zdarma fix. Je to tak pohodlné, že si teď líčím linky pořád i na hřiště nebo do hor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Martinko, na chvíli se mi zatajil dech když jsem tvůj komentář četla, ale ulevilo se mi hned jak si mi napsala, že jsi spokojená! Jsem moc ráda!

   Vymazat
 3. Závidím ty linky. Mně nevydrží ani 5 minut! A to jsem zkoušela různé typy, značky, primer, NIC! Prostě mi není souzeno :-)

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
 4. Tyjo, ta linka je luxusní. Takovou se musím naučit :D

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 5. Zasnu! Fantasticky precizni :-*

  OdpovědětVymazat
 6. Jako vždy se mi líčení moc líbí! A na bázi(e) jsem moc zvědavá. Zase musím obdivovat tu tvou linku...

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová