MOTD - víkendové líčení s paletkou MUA

12:00

Ahoj krásky,
dnes jen malá ukázka líčení, které jsem si vytvořila o víkendu. Jak jsem psala, u babičky jsem moc "zkrášlovadel" neměla, takže jsem si to vše vykompenzovala až doma. Udělala jsem si takovou hodinku pro sebe. Vyčistila jsem si pleť, ošetřila ji hydratačním krémem, vytrhala si obočí a pak jsem se chtěla nalíčit.

Při pohledu do mé krabice s očními stíny se mi chtělo brečet, ale ne proto, že by jich bylo nějak málo, ale proto, že jsem si nedokázala vybrat. Neměla jsem žádnou představu o tom, co na očích vlastně vůbec chci nebo po jaké barvě sáhnu. Nakonec vše vyhrála tak profláknutá a oblíbená paletka od MUA Udressed.


Na víčko jsem nanesla stín z paletky, který je pod číslem 2. Je to stín tónovaný do růžova a patří k těm s máslovitou konzistencí. Konturu oka jsem vykreslila černým stínem, který jsem pak rozblendila do ztracena. Černá je pod číslem 11. Pod obočí jsem nanesla trochu bílého stíny z quatra od essence a přechody s ním zjemnila.

I když se líčení řadí mezi ty výraznější, cítila jsem se v něm báječně. Povedlo se mi dosáhnout dramatického efektu a takového upřeného pohledu. Tak trochu jsem to měla i za lubem :D

Jak se vám líčení líbí? Co vy a MUA paletky?
Přeji krásný den! Vaše A. 

You Might Also Like

13 komentářů

 1. Paletku mua nevlastním.. ale kdo by nechtěl že? Každopádně se ti líčení opět ohromně povedlo zlatíčko <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Elinko moc děkuji <3 a dej mi na sebe prosím tě nějaký kontakt, mail, fb cokoliv <3

   Vymazat
 2. Také tuto paletku doma nemám, ale už nějakou dobu přemýšlím o jejím koupení. :) Líčení se ti moc povedlo. Jsem na tvém blogu poprvé, ale hned jsem dala follow a už ti tu šmejdím a pročítám články, píšeš skvěle, tvé líčení je krásné a vypadáš jako skvělá sympatická slečna :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Domi, to mě moc těší že se ti tu u mě líbí a budeš se sem ráda vracet ;) Takových čtenářek jako jsi ty si vážím nejvíce :) moc děkuji a snad se ti i nadále budou mé články líbit :) vynasnažím se, abych splňovala veškerá očekávání ;)

   Vymazat
 3. Máš krásné oko ! :))

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Vyfoť, nebo udělej článek o tvé krabici plné stínůů prosím

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych mohla, děkuji za tip, nejdřív ji ale budu muset uklidit :D

   Vymazat
 5. Moc pěkně nalíčení,to ti sluší ! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Já upřímně nemám tuhle paletku vůbec ráda, ale našla jsem pro ní po době konečně využití:). 2 z matných hnědých stínů jsou super pro dokreslování obočí :). Až je vypotřebuji, paletka asi poletí do koše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to by mě jich asi bylo líto.. já ji využívám celkem často :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová