(Ne)darování krve + nový design

11:37

Ahoj krásky,
dnes jsem měla v plánu přichystat pro vás post ohledně darování krve. Rozhodla jsem se totiž pomoct a stát se dárcem. Bohužel, při vyšetření vzorku krve mi byly zjištěné vyšší hodnoty bílkovin, podle všeho se o mě pokouší nějaká angína, takže jsem k hlavnímu odběru nedošla :( Jsem zklamaná sama ze sebe, ale ihned, jak se dostanou hodnoty do normálu navštívím transfuzní stanici znovu. Jediné plus mé cesty tam bylo, že jsem po dvaceti letech  zjistila, jaká je moje krevní skupina :)

Jelikož se blíží škola, snažím se předsnastavit hodně článků, ať už sem, nebo pro redakci Krásná.cz. Dnes mě čeká dodělání kostýmů na sobotní Strašidelnou cestu, které se budu účastnit a jsem ráda, že několik z vás mělo zájem o zdokumentování tohoto dne a také o ukázku mého strašidelného make-upu. Určitě se budu snažit vše fotit a poté se s vámi o několik střípků z víkendu podělit :) V hlavě mám vše namyšleno, teď už jen stačí vše zrealizovat a nebude to mít chybičku :)

Asi poslední věcí, o kterou vás dneska požádám, bude to, aby jste mi pomohli při výběru designu, který jsem vytvořila. Chtěla bych totiž, aby hned na první pohled bylo jasné, že můj blog je zaměřený hlavně na líčení, kosmetiku a recenze, no a nenapadlo mě nic lepšího, než na design blogu použít štětce. Která varianta se vám líbí víc? První nebo druhá?
Budu moc ráda, když mi pomůžete při rozhodování.
Mějte se krásně a nezapomínejte na GIVEAWAY!
Vaše A.

You Might Also Like

15 komentářů

 1. Líbí se mi ten druhý s kytkou. Chválím tvoji snahu. Nebuď zklamaná. Hlavně ať jsi zdravá.

  OdpovědětVymazat
 2. Ten druhý se mi líbí nejvíce:)!
  A hlavně ať jsi zdravá...pomáhat se dá i jinak přeci :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ať koukám jak koukám z jedné fotky na druhou tak druhá varianta se mi líbí víc. Ten menší a zdobenější nápis tam skvěle vyniká:). Těším se na fotky a hlavně na líčení :). Zrovna snad včera to bylo, říkaly v televizi že po darování krve nesmí člověk na slunce a musí hodně pít :) Věřím, že příště se Ti to už určitě povede a je od Tebe hezké, že chceš takhle pomáhat, to se mi líbí :).

  OdpovědětVymazat
 4. První :) je lépe čitelný...

  OdpovědětVymazat
 5. viac sa mi páči ten 1, je ľahšie čitateľný:)

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem pro první variantu, taky se mi zdá, že je text lépe čitelný a celkově působí obrázek moc pěkně :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, mě se více líbí ten první! :))

  OdpovědětVymazat
 8. Mně se víc líbí ten první banner :). Těším se dokumentaci v kostýmu :D

  OdpovědětVymazat
 9. Zlatí, máš dobré srdce, že jsi chtěla začít dělat dobrou věc. Hlavně ale, aby jsi byla v pořádku ty a pak činit dobré skutky =* Na strašidelný kostým a ještě více líčení se teda taky pekelně těšákuju a co se nového designu týče, tak Ti nevím.. Ten první není špatný, ale přijde mi to už moc, jak je zdobné A a i G, ale zase mi to přijde čitelnější, než to druhé. Ale to druhé se mi líbí zase více stylem písma, možná kdyby ten nadpis byl o krapet větší, tak by byl lépe rozeznatelnější stejně jako ten první (větší).

  OdpovědětVymazat
 10. Jé, to je od tebe strašně hezké, že chceš darovat krev! Taky budu, až mi bude 18. :)

  OdpovědětVymazat
 11. mě se líbí více ten první ;)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová