Sophie Kinsella - Neděle u bazénu - recenze na Krásná.cz

12:00

Ahoj krásky,
dnes tu opět máme recenzi na knihu, kterou jsem recenzovala. Jedná se o jedno z jejich novějších děl, které se k nám do českých knihkupectví dostala tuším v koncem dubna tohoto roku. Sophiina známá díla můžete najít pod názvy jako Dokonalá nevěsta, Báječný svět shopaholiků, Báječné mininakupování, Vzpomínáš si nebo Báječné nakupování kočárků.

Nebudu vám tu sálodlouze vypisovat, o čem kniha je ;) To ať si každý přečte v samotné recenzi. Vím, že jsem u pár blogerek nějaké knihy od Sophie Kinselly viděla, takže budu ráda, kdo jste je kdy četl nebo měl možnost se s nimi setkal, když mi zanecháte nějaký  komentář.Přeji krásný zbytek dne!
Vaše A. 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Určitě bych takovou knížku zvládla přečíst s nadšením i když nejsem zrovna čtenář. Co bych ale potřebovala víc.. povinnou četbu za mě někde přečtěte prosííím :(:D Užij si den zlatíčko <3

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to jsme dvě beru :D naštěstí už nějaké knížky mám přečtené, ale stejně mi jich dost chybí :( tak se do nich budu muset pustit

      Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová