Srpnová výzva na Blogerky.cz

10:21

Ahoj krásky,
dnešním dnem mi skončilo automatické zveřejňování článků a tak jsem začala přemýšlet, o čem dnes napsat. Při projíždění mé emailové schránky mě zaujal mail z webu Blogerky.cz, ve kterém bylo několik novinek pro aktuální měsíc a mezi nimi i tato výzva.

O co jde? Každý měsíc se na webu uveřejní jeden kousek oblečení, který musí obsahovat outfit, který vytvoří čtenářky Blogerek.cz a soutěží se o nějaké ceny. Tento měsíc je ve hře kniha MÓDA&SVĚTLO, která v sobě skrývá několik tipů a triků jak co nejlépe fotit.

Pro měsíc srpen redakce zvolila jako nutnou část outfitu tyto černé botky se zlatými detaily značky Blink z obchodu www.stilago.cz. I když bylo posledních pár dnů o trochu chladnější počasí, přesto jsem k botkám zvolila džínové kraťásky se zlatými cvoky, slušivé růžové tílko ve stylu ombré obohaceným tzv. "forever" potiskem a celý outfit doplňuje černá taška s třásněmi opět se zlatými detaily.


Outfit už tu dlouho nebyl, takže doufám, že se bude tento alespoň trochu líbit a že se na mě při losování poprvé za moji blogovou sféru usměje štěstí :D

Co říkáte na outfit?
Přeji krásný zbytek dne!
Vaše A. 

You Might Also Like

1 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová