Líčení hrou s bílou kajalovou tužkou - Krásná.cz

18:35

Ahoj krásky,
konečně je tu tak dlouho mnou okecávaný a slibovaný článek. Slibovala jsem, že vám prozradím veškeré informace o jedné věci, která mi naprosto usnadnila líčení a to se pro mě rázem stalo hrou a zábavou. Řeč je o obyčejné bílé kajalové tužce na oči.

Původně jsem myslela, že se o ni zmíním v pár větách, ale trošku víc jsem se rozepsala, takže se z toho stal jeden z dalších článků, který putoval na web Krásná.cz. No a jelikož se dnes můj článek na webu objevil, tak bych se o něj tímto postem chtěla podělit s vámi :)Máte i vy ve své kosmetické taštičce bílou tužku? Pokud ne, určitě do ní těch pár korun investujte. Je to totiž investice, která se vám několikanásobně vrátí. Já osobně na ni nedám dopustit. 

Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Super pomocník! Přesně jak už jsem psala, díky tobě jsem si ji pořídila a je teď mým pomocníkem č.1! :)) Skvělá věc při líčení.
  Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicolko, udělala si mi moc velkou radost, že ses nechala inspirovat ale hlavně mě těší to, že jsi spokojená stejně tak, jako já :)

   Vymazat
 2. ještě ji nemám a sama to nechápu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si ji pořiď Kristýnko, je to fakt super věcička :) Mě jen tak bez vyžití ležela úplně nová v kosmetické taštičce a za nedlouho už abych běžela do drogerie pro novou :)

   Vymazat
 3. Já pořád hledám nějakou pěkně měkounkou a ne a ne na ni narazit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárinko, já tužku (ten její hrot) projedu zapalovačem nebo ji dám k větrání od notebooku :D Pak je s ní práce hned lepší ;)

   Vymazat
  2. To jsem dělávala na střední taky:). Jen tedy s tím rozdílem, že u tužky černé.

   Vymazat
 4. Já používám bílou tužku z tiande a jsem spokojená, místy mi příjde až moc měkká, ale kreslí hezky. Hlavně jsem si teď oblíbila kombinaci černé a bíle linky, takže na bílou tužku teď nedám dopustit.
  Gleys is Here

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová