MAKE-UP BALL DIARY {4}

16:09

Ahoj krásky,
máme tu opět středu a je tu další líčení! Tentokrát jsem se nechala inspirovat svým tyrkysovým šátkem, kterým jsem doplnila svoji koženou bundu, když o víkendu nebylo zrovna nejlepší počasí. Přeci jen chřipky a angíny teď začali řádit, tak by to chtělo naše krčky schovávat v teple :)

Řeknu vám za sebe, že tohle líčení se mi líbí ze všech, zatím zveřejněných dílů, nejvíc. Nebudu se tajit tím, že tyrkysovou a celkově modrou barvu miluju. Ještě než se pustím na samotný postup líčení, chci se vám omluvit za mé červené bělmo v očích, ale poslední dny mi z nich jen teče, hrozně řeže a v jednom kuse slzím. Snad to brzy přejde. V tomto dílu jsem vám taky vyfotila výrobky, které jsem na líčení použila. Je to obyčejný základ, ze kterého většinou tvořím všechna svá líčení, takže nečekejte nic světoborného :)

Co budete potřebovat?
- podkladovou bázi/bílou kajalovou tužku na oči
- bílý nebo stříbrný stín do vnitřního koutku oka
- tyrkysový stín na celé víčko
- černý stín na vykreslení kontru
- černou linku
- řasenku

Krok č. 1
Jako první na víčko naneseme podkladovou  bázi nebo bílou kajalovou tužku. Řeknu vám, že o víkendu jsem se v rychlosti chtěla nějak výrazněji nalíčit, zapomněla jsem nanést bílou tužku na víčko a stíny vypadaly naprosto šíleně. Neměli tu správnou barvičku, nebyly vůbec výrazné, takže já už rozhodně při použití stínů bez tužky neudělám ani ránu :)

Krok č. 2
Do vnitřního koutku oka naneseme bílý nebo stříbrný stín. Opticky nám to oko zvětší a rozevře.

Krok č. 3
Na celé pohyblivé víčko naneseme tyrkysový stín.

Krok č. 4
Do ohybu oka naneseme černý stín. Nemusíte se bát, pokud se vám nepodaří ho nanést nějak přesně a detailně. Budeme s ním ještě pracovat a rozblendíme ho do ztracena ;)


Krok č. 5
Nyní je potřeba si vyhrát s černým stínem. Rozmažeme mu hrany a snažíme se udělat lehký a jemný přechod mezi ním a víčkem. Roztíráme ho směrem pod obočí a do ztracena.

Krok č. 6
Nezapomínáme ani na spodní víčko, kam naneseme stejné stíny, jako jsme nanášely na víčko horní.

Krok č. 7
Na řadu přichází černá linka. Její délka, tloušťka a tvar je opět na vás ;) Černou linku můžeme udělat i na tzv. water line :) Pokud máte malá očka a bojíte se, že si je černou linkou na water line ještě více zavřete, můžete ji vynechat.

Krok č. 8
Nakonec stačí řasy přetřít naši oblíbenou řasenkou nebo použít řasy umělé. Toť vše!

Vyfotila jsem vám i produkty, pomocí kterých jsem tento oční make-up vytvořila :) Použitý stín je ten, do kterého zasahuje nápis :)


Jak se vám líčení líbí? Určitě mi zanechte komentář ;) Budu se těšit!
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Tohle krásné líčení jsem obdivovala už u tebe na instagramu :))

  OdpovědětVymazat
 2. Ta paletka!!!! Bože, já slintám..Líčení už ani chválit nemusím, neni možné, aby se nelíbilo :))
  Nicol

  OdpovědětVymazat
 3. Takhle hezky se mi to nikdy nepovede, klobouk dolů ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Opět nádherné, dokonalé! Moc se mi to líbí.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je nádhera!! A tohle je úžasná nápad, jen tak dál, moc mě to baví!! :) Hned jak bude čas, tak něco podle Tebe vyzkouším! :*

  OdpovědětVymazat
 6. Musím sa pochváliť, že som sa líčila sama podľa tvojho postupu na svadbu (išlo o fialové líčenie) a každý mi ho vychválil...musím Ti poďakovať, tieto tutoriály sú super :)

  OdpovědětVymazat
 7. Kde mám ty šatečky? :( :D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová