Několik tipů na letní vůně - Krásná.cz

14:11

Ahoj krásky,
konečně je tu pátek a nám školákům tak nastává pár dnů volna. Já je hodlám využití na naučení se první maturitní otázky do předmětu Veřejná správa a také bych chtěla zvládnout další díl seriálu Makeup Ball Diary. Žádám vás, aby jste mi sem pod článek nebo i na fan page na facebooku psali, o jaké líčení by jste měli zájem tentokrát, tedy jakou barvu zvolit :) Budu se těšit na vaše návrhy a budu se vám snažit vyhovět :)

Dnes tu pro vás mám jen ukázku třech vůní, na které jsem narazila  a rozhodla jsem se o nich napsat menší charakteristiku. Článek mi dnes vyšel na webu Krásná.cz, takže kdo by měl zájem, může mrknout :) Těšte se ale na mnohem záživnější články. Doufám, že vyjdou už brzy :)

Konkrétně tato vůně u nás ještě není :( 


Určitě mi napište, pokud jste o nějaké vůni slyšeli, nebo ji vyzkoušeli. Také mi prosím dejte vědět ohledně chystaného líčení a nezapomínejte na giveaway, která poběží celý víkend a vyhodnocení proběhne v pondělí 9. září ve 12:00 :) 

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Tak ja bych rada videla liceni v barvach cerno-bezove, do sv.hneda. :) a jako dalsi nejake liceni k lososovym satickam. :) Budu se tesit! Na clanek doma urcite kouknu.:))
    Nicol

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová