Nepřítel mého nepřítele - recenze knihy na Krásná.cz + něco navíc

15:24

Ahoj krásky,
na dnešní den jsem pro vás měla připravený jiný článek, který se tu možná ukáže k večeru, každopádně teď bych vám tu chtěla dát odkaz na jednu recenzi knihy, kterou jsem psala pro web Krásná.cz. Nečekám, že většina z vás bude po článku jak divá a hned bude knihu vyhledávat a kdesi cosi.. :) Sama toho mám dost, pokud jde o (povinnou) četbu.

Abych vás ale nějak zasvětila do toho, co se dělo o víkendu a proč jsem byla posledních pár dnů neaktivní, trošku se rozepíšu. Asi tou nejdůležitější věcí je to, že bydlím sama. Naskytla se mi příležitost, kterou jsem okamžitě chytila za pačesy, sbalila kufry a šla. Bohužel je to všechno trochu složitější a soukromá záležitost, takže tu nečekejte žádné fotky interiéru, designu atd. Chci jen říct, že se mám skvěle! Připadám si jako pták, který vyletěl z klece a nic ho nedrží. Mám klid na učení, na nikoho nemusím brát ohledy, dělám si co chci a po dlouhé době mám pocit, že konečně žiju! Už jsem tu měla i první návštěvu a řeknu vám, že pozvat si kamarádku na kafíčko či čaj je super a o to víc, když si skvěle rozumíte :D.

V sobotu jsem se taky účastnila hned několika fotbalových zápasů a řeknu vám.. Ne že by nebyly pro mě, ale jsem ten typ člověka, co nemá rád násilí, hádky, nadávky a vše tomu podobné, takže jsem na tribuně trpěla jak pes :D Každopádně jsem se setkala a viděla se spoustou mých bývalých spolužáků ze základní školy, takže to bylo celkem příjemně strávené odpoledne :)

O víkendu jsem taky zanedbala co jsem mohla. Veškerou přípravu do školy, blog i sebe. Tím nemyslím, že bych se tři dny nemyla :D ale mívám ve zvyku si o víkendu udělat nějaký čas pro sebe, pleti poskytnout potřebnou péči atd. Teď to všechno doháním. Ve škole je toho čím dál víc, ale troufnu si říct, že to pořád ještě zvládám.Během tohoto týdne pro vás mám připravených několik článků + jako každou středu další díl seriálu Make-up ball diary :) A jaký víkend byl ten váš?

Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

0 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová