Prekérní situace • BLOG BY ELINA • Prosíme o radu

11:55

Ahoj krásky, 
hned na začátku vám chci popřát krásné odpoledne a dobrou chuť, pokud se chystáte ke stolu :) Dnes k vám přicházím s velmi neobvyklým článkem, ve kterém doufám, že se nám podaří vyřešit jednu záludnou hádanku. 


Nebudu se mýlit, když řeknu, že budete znát Elinku z blogu Blog by Elina. Sympatická brunetka s krásnýma dlouhýma vlasama a modrýma očima mi se mi do paměti zaryla hned a díky těmto počítačovým vymoženostem, jako je blog nebo facebook se z nás staly dobré kamarádky, za což jsem velmi vděčná. Postupem času jsem si uvědomila, že se mi Elinky blog nezobrazuje v seznamu s ostatními blogy. Mám na mysli každý nový článek...

Začaly jsme tedy zkoumat, kde by mohla být chyba. Poslali jsme si několik screenu, na kterém byla stránka z nastavení bloggeru, pokud by bylo něco jinak nebo by bylo něco stejně a na jednu věc jsme přišli. 

Blog je spojený s osobním profilem Google+, tudíž se čtenářům nezobrazuju v seznamu nových článku...

Toto zjištění mi Elinka napsala, takže bychom potřebovaly vědět, jak odpojit blog od Googlu+, protože takto se veškeré věci z blogu zobrazují tam a ne na Bloggeru. Přidávám i screeny, jak vypadá moje a Elinky nastavení.Budeme moc vděčné, pokud se objeví někdo, kdo by věděl, jak na to. Projížděly jsme veškerá nastavení ale ne a ne na to přijít :( 

Mějte se krásně!
Vaše A. + E. 

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Ahojky, měla jsem stejný problém..:) Zkus dát do vyhledáváče normálně www.blogger.com, po přihlášení se ti zobrazí ta hlavní stránka s s přehledem a sledovanými blogy. Vpravo nahoře je ozubené kolečko a v nabídce by mělo být něco jako "Připojit se k profilu blogger" nebo tak něco. Zkus to nastavit tam :)

  OdpovědětVymazat
 2. neviem ti pomôcť, ale zrejme mám rovnaký problém aj ja. nové príspevky jedného obľúbeného blogu sa mi vôbec nezobrazujú... :/
  OhLaLilac

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky, měla jsem podobný problém a myslím si, že by to mohlo souviset. Mně nešlo po kliknutí na ikonku přesměrovat na můj profil na bloggeru. A protože jsem měla blog propojený s G+, odkazovalo to právě na profil tam.
  Takže jsem Googlila a profil zrušila podle návodu tady: ( http://www.portiscio.net/jak-zrusit-google-plus-profil )a pak jej zase obnovila, ale s tím, že už jsem jej nepropojovala s Bloggerem. :)


  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová