VERSATILE BLOGGER AWARD - 7 FAKTŮ O MĚ

19:25

Ahoj krásky,
kdo sem chodíte pravidelně nebo alespoň častěji, určitě víte, že několik článků na různá fakta či tagy tu už bylo. Když se nad tím tak zamyslím, vždycky mě napadne ještě něco, o co jsem se s vámi zapomněla podělit. Právě z toho důvodu mě moc potěšila nominace na Versaitile blogger award, kterou jsem obdržela od mého zlatíčka, blogerky Elinky. Blog by Elina vám je určitě znám. Já na něj klikám pravidelně každý den a to hned několikrát a jsem moc ráda, že se mi objevil v záložkách mezi nejnavštěvovanějšími stránkami, protože stále přetrvává ten problém, o kterém jsem vám tu už jednou psala a to, že se mi Elišky blog neukazuje mezi mými sledovanými blogy :(Když jsem byla malá, uměla jsem se vyšplhat mezi futry až ke stropu :D Vypadala jsem v nich jak rozplácnutý pavouk a lezla jsem po nich. Když se na mě máma zlobila, že jsem si třeba neuklidila hračky, ve vteřině jsem vyběhla schody k prababičce do horního patra (když jsme ještě bydleli v baráčku) a dolů jsem jezdila po zadku :D

Ve vztahu bych nesnesla, kdyby byl kluk klidně i o měsíc mladší než já. Kamarádi mi nevadí, ale připadala bych si hrozně stará oproti svému příteli. Říká se, že na věku nezáleží a že to je jen číslo, já se ale přes to pořád nějak neumím přenést...

Víc opravdových a skutečných kamarádek jsem si našla přes internet, než ve svém okolí. Moc mě mrzí, že mě s některými dělí několik set kilometrů a proto je mým velkým přáním se se všemi (samozřejmě, že jednotlivě) vidět alespoň jedenkrát za život.

Štve mě, že když každému řeknu, že bydlím v místě, kde je jaderná elektrárna, tak mě automaticky všichni zařadí do Temelína :D

Píšu hrozně pomalu (do sešitu), protože si s písmem moc hraju, dělám všechno pečlivě a chci, aby všechno vypadalo moc hezky. Asi právě proto má moje sešity rozpůjčované kde kdo... :P

V životě bych to chtěla dotáhnout na nějakou redaktorku známého časopisu nebo televizní moderátorku. Toť můj sen :)

Nebojím se o sebe... Myslím tím, že na koně sednu bez helmy i s vědomím, že poběžím cvalem nebo budu skákat. Když mi helmu někdo samozřejmě přímo podá + ještě jezdím u někoho cizího, tak neodmítnu, sama na to ale nemyslím. Nemám ani strach vystříkat pět vosích hnízd u babičky nad garáží nebo vyzkoušet, jestli nějaký elektrický spotřebič neprobíjí.

Tak a to by prozatím stačilo :P Doufám, že vás nějaké věci překvapí a že jsem se trefila do těch, o kterých ještě nevíte :)

Nominovat nikoho nebudu. Pokud by měl někdo zájem, ať si ve své volné chvíli nějaký tag udělá :P
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Taky o sebe strach nemám a s koňmi to mám stejně zlatíčko! Když jsi byla malá tak si byla koukám taky pěkný číslo♥

  OdpovědětVymazat
 2. to sú moc pekné fakty Veroni:) so vzťahom to máme tak isto! tiež by som nemohla mať niekoho mladšieho,aj keď len o pár mesiacov..:)

  OdpovědětVymazat
 3. Také bych nechtěla mladšího manžela. Vypadala bych vedlě něj staře :-D Na to, holky, myslete při výběru! Ženy podle mne stárnou rychleji, po porodu se mění postava, nastupuje boj s časem atd. Kamarádky, které mají stejně staré manžely, prostě vedle něj vypadají jak starší sestry.

  Kéž by ti vyšel tvůj sen a stala jsi se moderátorkou. To bych se začla dívat znovu na TV.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová