Ach ta moje kkissinka ♥

17:38

Ahoj krásky,
prostě mi to nedá, ale musím se s vámi podělit o to, jak skvělé přátele mám! Po včerejším náročném dni, kdy jsem pendlovala mezi domovem a Brnem jsem byla večer ráda, že jsem si konečně sedla. Čekal tu na mě i jeden balíček a už z dálky mi bylo jasné, kdo byl jeho odesílatel. Andrejka z InHotBlogu nebo chtele-li kkissinka.


Andrejka měla narozeniny v a svátek v září, takže jsem jí poslala balíček s pár drobnůstkami, které by jí udělaly radost. Na mě včera čekal balíček právě od Andrejky. Řeknu vám, že tak precizně zabalené věcičky se mi ani nechtěli rozbalovat! Leopardí balící papír jsem si schovala :D A co na mě v balíčku čekalo? Naprosto luxusní růžová/lososová kabelečka a větší psaníčko v jednom. Navíc v každé jeho kapsičce se skrýval další dáreček. Byla tam ozdůbka na telefon, krásný růžový náramek a ZEBŘÍ diář, bez kterého bych nemohla existovat!

Po tom, co jsem si dojetím utřela slzy, jak skvělou kamarádku v Andrejce mám (a není to jen kvůli balíčkům tohoto typu) jsem měla chuť ji nejdřív samou radostí obejmout a následně umačkat!!! Nakonec z toho vyšela jen slohová zpráva na fb obsahující nespočet srdíček. Takových přátel je málo a v dnešním světě se hledají hrozně těžko a já jsem moc ráda, že Andrejku mám, znám a vím, že tu pro mě vždy bude tak, jako já pro ni! Jediné co nás dělí je několik set kilometrů :( Proč tak skvělí lidí bydlí na opačném konci republiky?? To platí i pro tebe Elinko!

Ještě jednou ti kkissinko moc děkuji a těš se na Vánoce! :P
Máte také nějaké přátele, se kterými vám není souzeno se často vídat, ale udržujete kontakt?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Ty jsi moje šílená bláznivka, víš to? =)) =* Jsi zlato, mám nesmírnou radost, že jsem Ti mohla udělat radost (to je vtipný obrat =D) a jen chci podotknout, že dálka přeci není žádná překážka - to my víme =**

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký diář. Mám podobný - ale je černý s kytičkama. Bez diáře už si neumím představit ani den. Co nemám napsané, to nevím.. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Mít takové přátele je poklad. Je mi 28, takže vím, že postupem času se naprostá většina přátel, včetně těch nejlepších rozletí všude po republice či po světě. A o to krásnější je, když s nimi člověk kontakt nepřeruší a i když se s nimi osobně vidí třeba dvakrát nebo i jednou do roka, přátelství stále trvá. Hlavně zlatý Facebook, ICQ a Skype :D Každopádně si takové přátelství člověk musí hýčkat a vážit si ho :)
  Jinak ty dárečky jsou nádherné!!!

  A ráda bych všechny pozvala na Giveaway o make-upy Maybelline :)
  http://estrella-2012.blogspot.cz/2013/10/blobox-vyhlaseni-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Super blog! Nechceš se vzájemně sledovat? Byla bych moc ráda!:)

  Vik Ladyla

  OdpovědětVymazat
 5. Jeee ta taštička s lebkou je boží:))) fakt skvělá:))

  OdpovědětVymazat
 6. A přesně taková kamarádka mi chybí. Jsi šťastný člověk, že ji máš :-) Ale hlavní je, že o tom víš. Existuje spousta lidí, co nevědí, co mají :/ :)

  OdpovědětVymazat
 7. Mám radost i za tebe :). Je to super takový balíček otevírat, že jo? :)

  OdpovědětVymazat
 8. Taky mám takovou kamarádku, bydlí na druhé straně republiky, občas si zavoláme přes Skype (spíše málokdy, nemá ted moc času), občas si napíšeme, ale vídáme se jednou za rok na týden u nás na chatě. Tak to vždycky dodatečně slavíme narozeniny, svátky, Vánoce a vše, co jsme zameškaly.. Strašně mi tu chybí, ach ty dálky. Jinak máš nádherný dárky ;).

  OdpovědětVymazat
 9. no jo, Andrejka. je videt jak miluje zebry :D a ta ruzova tasticka je nej :)
  p.s. sleduju te (jezis to zni ale divne :D) teda myslim ze jo, protoze jsem tezky antitalent a je to nejak moc komplikovane tak snad se mi to povedlo :D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová