Ach ty čtvrtky..

18:54

Ahoj krásky,
jak já je nemám ráda! Ano, mám na mysli právě čtvrteční dny. Asi jsem si moc zvykla na to, že každý den ve škole končím ve 12 :D ale snažím se tu výuku do čtyř hodin odpoledne brát tak, že jednou za týden se to prostě dá vydržet. Jediné, co mě kvůli tomu štve je to, že přijedu domů téměř za tmy a na nic už mi nezbývá moc času ať se jedná o blog, boyfrienda nebo školu. Vše je hrozně na rychlo a já mám na vše ráda dostatek času.

Pokud jde o mé zdraví, už jsem (téměř) dobrá. Kamarádka mi poskytla, jak ona říká, "zázračnou pilulku" a něco na ní skutečně bude. Bolesti hlavy, únava nebo nevolnosti jsou pryč a já jsem jako rybička. Tímto ji chci tedy i poděkovat za to, že mě učinila opět plně funkční :D :P

Od té chvíle, co se mi ulevilo ke mě chodila jedna dobrá zpráva za druhou. Mezi nimi byla i nabídka ze redakce Krásná.cz, zda bych nemohla udělat i pro jejich web nějaké Helloweenské líčení, že prý ví, že mě tato témata baví a v líčení se vyžívám. Popravdě jsem byla překvapená, protože jsem nečekala, že by "vedení" naše blogy nějak zpětně sledovalo a už vůbec ne, že osloví zrovna mě :) Byla jsem samozřejmě mile potěšena a už teď mám několik nápadů, jaké líčení vytvořit :)

Dnes už se do ničeho pouštět nebudu, právě mi cvakla konvice s horkou vodou na čaj, se kterým ulehnu k učení. Zítra chci ale přidat minimálně dva článečky, jeden o líčení a druhý bude recenze :)

Na závěr přidávám i svoji fotku, na které jsem se včera skutečně vyřídila, pokud jde o úpravu a přidané filtry celkově :) To je tak, když se v bytě nudíte a čekáte, až vám zapnou elektřinu (zlatý notebook).

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Máš můj obdiv, že stíháš blog apod. Já krom VŠ téměř nic jiného nestíhám a to málokdy stihnu i to.. nebo spíš to je tím, jak jsem zlenivěla.. =( ale ted snad už se to otočí, když mám konečně notebook =). Ty čtvrtky moc dobře znám, já mám školu od 8:50 do 15:05, ale budu mívat do cca 17 :(( Nejdelší a nejtěžší den, zbytek se nějak dá.. ale čtvrtky jsou na zabití (dvouhodinovka matiky 1, dvouhodinovka matiky pro ekonomy, dvouhodinovka pravděpodobnosti a statistiky, základy logistiky a dvouhodinovka Geography of the Czech republic (tam moc nechodím..) a na matiku jsem jaksi blbá.. i statistiku.. Ke všemu bus mi ráno jede v 6:47 :( takže vstávat v šest, domů přijíždím za tmy úplně mrtvá.. Takže dvojnásobný obdiv pro tebe, že zvládáš přidávat články na blog apod. Já měla místo čaje kafe, ale chci přejít na čaje (kafe bych správně podle zubaře neměla.. =D) Těším se na další tvoje články, tenhle blog mám snad nejoblíbenější :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, moc děkuji za tak milý komentář :) Snažím se to vše zvládat, ale někdy prostě není čas a blog rozhodně nemám jako povinnost, i když mě každý den kdy nepřidám článek moc mrzí. Přeji ti, aby si vše zvládala s přehledem a s kafíčkem jsem to měla podobně, ale od té doby co jsem podstoupila bělící zubní proceduru se mu vyhýbám obloukem :)

   Vymazat
 2. Wooow! Tak na té fotce jsi opravdu kočka! Neskutečně ti to sluší a ta blond se mi na tobě teda sakra líbí!!! Určitě změny nelituj, naopak! Protože jsi jako blondýnka teda prokoukla a jsi sexy!! :)
  Co se týče ostatních věcí, tak se těším na další článečky gratuluji k popularitě...;)
  Nicol

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová