Balea Silber-Glanz Shampoo - recenze

15:23

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám další recenzi na jeden z "fialových" šamponů určené pro blond vlasy, přesněji pro odstranění nežádoucích žlutých tónů. Dopředu oznamuji, že tato recenze se rozhodně vyhne veškerým superlativům, protože tento výrobek to u mě projel na plné čáře. O to víc mě to mrzí, protože na Baleu ve většině případů nedám dopustit.


Na rovinu říkám, že tento výrobek pro mě byl jakýsi zajíc v pytli. Kdekoho by mohl zlákat svým krásným světle fialovým obalem. To je ovšem asi to jediné dobré na tomto šamponu. No, ještě bychom k tomu mohli připojit to, že je bez silikonů a jsou v něm výtažky s chrpy. 

Řekla bych, že slovíčko "silver" se do názvu tohoto výrobku dostalo skutečně omylem. Pravý silver šampon by měl být temně fialový, což svědčí o tom, že obsahuje hodně pigmentů, které se postarají o částečné vybělení a odstranění těch nažloutlých tónů, kterých se chceme zbavit. 


Šampon jsem používala při každém mytí vlasů, nechala ho asi 10 minut působit a pokaždé doufala, že už konečně půjde vidět nějaký ten pokrok. Bohužel, nic. Šampon vám vlasy klasicky umyje a navoní. Víc od něj nečekejte. 

Spíš pro zasmání, než pro srovnání, přidávám fotku šamponu od Balei a šampony od Shaumy. Rozdíl není třeba komentovat :)


Pokud jste tedy měly v plánu tento silver kupovat, ušetřete penízky a investujte je do něčeho jiného.
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Ach jo, zrovna včera jsem si ho koupila:/ Takže ho asi budu používat jako normální šampon a pujdu si pro starej dobrej swiss:D:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jej, to mě tedy mrzí, že sem recenzi nezveřejnila dříve. Ale jako normální šampon asi nebude špatný :) Vyzkoušej novou Shaumu Silver Reflex, je ještě lepší jak swiss :)

   Vymazat
 2. To je ale rozdíl. Až půjdu na blond, budu na to pamatovat :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečně to ošidili :( což mě mrzí, protože Baleu já můžu!

   Vymazat
 3. Pro mě šampón na blonďatý vlasy není no:D ale chtěla jsem ti říct, že máš tady strašně hezky upravený ty fotky:))

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová