Já se jen tak nedám..!

12:02

Ahoj krásky,
vím, že jsem vám v předchozím článku naslibovala hory doly (pokusím se vše zvládnout a sliby splnit), ale něco se o mě nejspíš pokouší, mám na mysli nějakou nemoc.

October ♥

Zatím se ale držím a do školy chodím, protože se mi líbí ta nulová absence, kterou mám a chlubím se tak čistým štítem :D Nevím ale, jak dlouho to takhle budu zvládat a nějaká viróza mě nepoloží na lopatky. Moc toho nesním, nemám chuť, liju do sebe konvice s čajem, jsem jak kus ledu, točí se mi celý den hlava a je mi na zvracení. Těhotná bych být neměla :D Asi tomu ani nepřidají ty 3 hodiny spánku v noci každý den, víc prostě nenaspím.. Ne že bych ponocovala u notebooku, ale mám tendence v noci čučet do tmy a ne a ne usnout :D

Aby toho nebylo ještě málo, asi v 8 hodin večer jsem si řekla, že půjdu běhat a šla jsem :D Běh byl poněkud intenzivní, protože moje běžecká cesta se nachází mezi dvěma poli s kukuřicí, takže mě kupředu hnala ta myšlenka, že by za mnou mohlo běžet nějaké divoké prase :D Z tmy strach nemám a z toho, že by mě tam mohl někdo přepadnou či znásilnit :D už vůbec ne...

Každopádně se to na mě asi podepsalo a teď jsem ráda, že se udržím na nohou. Články se budu snažit přidat jak jen to půjde, nerada bych vás ani dnes ošidila o pravidelný přísun líčení, tak snad vše zvládnu.

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Hlavně zdraví! Já si počkám. Líčení a rýma nejdou dohromady :-)

  OdpovědětVymazat
 2. My počkáme,teď to lítá :/ Uzdrav se !

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že tě to brzy přejde:)
  Takové dny mám občas taky, kdy si myslím, že budu nějak šíleně nemocná a po pár dnech už je dobře:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tyvado, je to sama viroza koukam, hnus!!! :/ koukej se z toho dostat kocko :-* a hlavne vitaminky, ovoce a zeleninu

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová