Jsem zpět!

17:57

Ahoj krásky,
hlásím se vám asi po třech dnech, které jsem strávila se svoji třídou na jazykovém kurzu. Musím říct, jak se mi na něj nechtělo, tak teď bych se tam hned vrátila. A co se dělo tak extra, že se mi ani nechtělo odjet? Možná to bylo tím, že jsme se ocitli všichni pohromadě mimo školní prostory, každý byl sám sebou a to nejdůležitější je, že jsme se jako kolektiv dost utužili. Se spoustou spolužáků jsem našla společnou řeč až teď a u některých už teď vím, že mi jako třída budou po maturitě chybět. Ještě před týdnem bych si nikdy nemyslela, že tohle řeknu nebo napíšu.

Celkově seminář probíhal v poklidu. Byl zaměřený na anglický jazyk, k tomu jsme se ale dostali minimálně a řešili spoustu věcí okolo, jako byl maturitní ples, nástup nebo půlnoční překvapení. Komické bylo to, že hlavními pravidly, která byla třeba dodržovat bylo chodit včas, nepít alkohol, sexuálně nežít a respektovat nařízení učitelů :D No, co si budeme povídat, alespoň u toho alkoholu. Pilo se všechny tři dny, takže jestli se nedožiju sta let, tak se budu hodně divit, protože na moje zdraví se pilo víc než dost :D


Jinak už se vám hlásím jako blondýna :) Na další "vylepšení" bych měla jít následující týden a doufám, že už od kamarádky budu odjíždět s platinovou barvičkou. Připravuji pro vás i článek typu "Z brunetky blondýnou", ve kterém je napsaná celá moje cesta za blond vlasy :) O tom ale až jindy ;) 

Taky vám chci všem hrozně moc poděkovat za narozeninová přání! Udělaly jste mi moc velkou radost, tolik gratulací :) Právě se chystám na jednu večeři, která bude sloužit jako menší oslava těch  mých dvacetin :) 

Mějte se krásně!
Vaše A.  

You Might Also Like

6 komentářů

 1. krásný vlásky! :) na článek se moc těším, ještě gratuluji k narozkám! v minulém komentáři jsem na to trochu pozapomněla :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta fotka má své kouzlo. Opravdu je překrásná! ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekné vlásky :) Ja som takúto zmenu absolvovala nedávno, môžeš si o nej prečítať tu http://werushberry.blogspot.sk/2013/07/my-new-hair.html :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tie vlasy máš dokonalé! Už aj na instagrame som obdivovala fotku. Strašne ti pristanu :) Lubia sa mi viac ako hnedé :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová