Podzim + koně = IN LOVE

14:55

Ahoj krásky,
už dlouho tady nebyl žádný poste věnovaný koním. Je pravda, že se školou jsem musela od koní upustit, protože bych neměla čas na učení a veškerou přípravu. Mrzí mě to, protože koně jsou pro mě jakousi formo odreagování a relaxace, i když trénink nebo práce u nich žádná procházka růžovým sadem není.

Řekla jsem si, že vám ukážu pár fotek a jedno video, které jsem pořídila na jazykovém semináři, kde jsem měla možnost si vypůjčit krásnou starokladrubskou kobylku Sávu a hodinu si s ní dělat co chci. Je škoda, že tady tito koníci se nepoužívají do skoků. Trochu adrenalinu jsem potřebovala, každopádně ten jsem měla i tak, když se se mnou tahle bílá krasavice div nepostavila na zadní, jak se bála dělníků ze stavby, kteří věčně něčím mlátili nebo hulákali jak na lesy.
Čekala jsem, že po mě bude slečna/paní trenérka, která tam s námi byla (se mnou jezdily ještě 3 další slečny, které to moc neuměly tak se jim věnovala) po mě bude nějak křičet a říkat mi co dělám špatně a tak, ale prý po mě vždy jen po očku mrkla, usmála se a věnovala se holčinám. Paráda :) Tohle je moje druhá tvář, když zrovna nejsou beuaty blogerkou a pokud by jste se chtěli podívat, mám tu pro vás i video.


Abych se dostala k názvu tohoto postu...Podzim, jako takový, mám hrozně ráda. Líbí se mi krásně zbarvené listí šustící pod nohama, když sem tam vykoukne sluníčko nebo foukne větřík. Nevadí mi ani déšť, pokud jsem někde v teple za oknem s horkým čajem a teplýma ponožkama no nohách :P Mohla bych si tu stěžovat, jak mi vadí všechna chřipková období a sychravá rána, ale v poslední době jsem se díky někomu naučila ve všem vidět jen to lepší a vyžít s tím.

A jak jste na tom vy a podzim?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Nádherná kobyla.. Úplne chápem tvoj smútok z toho, že sa už koňom nestíhaš venovať. Pred pár rokmi som to mala takisto.. Keď som postupila zo základnej školy na strednú, už som to skrátka nestíhala.. Jazdiareň bola na druhom konci mesta a školských povinností omnoho viac ako na základke.. Navyše sa po niekoľkých mesiacoch môj tréner odsťahoval a to už sa vážne riešiť nedalo.. Doteraz mi však kone neskutočne chýbajú a po ničom inom netúžim viac, než vrátiť sa k jazdeniu.. Je to neopísateľne krásny pocit sedieť v sedle. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla fakt úžasná ;) Já doufám, že jak bude trocha času tak zase do sedla usednu :P

   Vymazat
 2. Moc pěkná kobylka :) Jinak jezdíš moc pěkně, možná bych jí trochu povolila otěže, ale myslím, že to pořád není tahání za hubu ;). Já jezdím každé úterý a nechápu, jak můžeš být bez koní dlouho - jsou skvělí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi to moc chybí.. a k těm otěžím, povolila bych jí, ale jak snažila se sama otěže vytahovat ale následně na to se mnou brala čáru jak se bála těch věcí z té stavby :D a to mi bylo řečeno, že pod sebou mám "koně do boje" :D leda prd... a přezdívalo se jí rychlonožka protože hrozně valila :D

   Vymazat
 3. Jezdíš velmi hezky a dobře. My chodíme na koně každý týden. Bohužel já jezdit nemohu, ale je prima být aspoň blízko. Dnes jsem tam nafotila další outfit, který bude brzy na blogu. ....prostě samé příjemné věci.

  OdpovědětVymazat
 4. Verunko ta barva tvých vlásků je fakt nádherná :) a na tom koni ti to nesmírně sluší :) Je hezký mít takovýhle koníček.

  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat
 5. To video je úžasný a ta blond ti ohromně sluší. Obdivovala jsem už na Insta)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová