Slavím se čtrnácti denním zpožděním...

11:30

Ahoj krásky,
pokud jste včera brouzdali po mém blogu a hledali nějaký nový příspěvek z onoho dne, hledali jste marně. Jednu recenzi jsem zveřejnila v pátek poměrně pozdě večer, ale včera jsem na blog a všechno ostatní neměla čas. Slavila jsem totiž svoje dvacáté narozeniny, které jsem měla 10. října. Proč jsem slavila až teď? Předtím jednoduše nebyl čas + bychom se  nesešli celá rodina, takže první volný termín byl až teď.

Už od pátku jsme se v kuchyni točili jak vítr v bedně a chystali veškeré jídlo. Snažili jsme se o to, abychom uspokojily všechny chutě všech. Někdo měl řízek s bramborovou kaší, někde se salátem, někdo ho měl naložený v jogurtu, někdo měl čínu s kuřecím masem a já jsem si vydupala trochu číny se sójou. Rozhodla jsem se totiž, že přejdu na veganskou stravu. Salámy, párky a výrobky jim podobné nejím vůbec a maso jen výjimečně, takže se chci zaměřit na recepty určené právě pro tuto skupinu strávníků :)


Jako první se k nám dostavila teta, strejda, sestřenka a malý bratránek, který mi měl předat krásně navázanou malou kytičku. Bohužel má nejradši moji sestru, která s ním dělá blbiny, takže kytku předal jí i po tom, co mi ji dala teta. Jednoduše mi ji vyrval z ruky a nacpal sestře :D Co už... Dál jsem obdržela nádherný fialový IPod shuffle v purpurové barvě. Je milé, když někdo ví, že bez hudby neuděláte ani ránu a že po celou dobu cesty do školy (ať už vlakem nebo autobusem) mám sluchátka v uších. Navíc se mi přehrávač skvěle hodí i když jdu běhat. Aspoň s sebou nemusím tahat telefon. Ještě jsem obdržela krásné dárkové balení výrobků od Astoru, kde se nachází řasenka a odličovač očního make-upu. Na výrobky určitě udělám recenze ;) 

Během chvilky se dostavili babička s dědečkem, od kterých jsem dostala krásnou kytku. Dáreček došel už před několika dny a to tzv. obálkovou metodou, takže není třeba rozebírat :)Když jsem u těch narozenin, ještě přidávám fotku dortíku, který na mě čekal jak jsem se vrátila z jazykového semináře. Okouzlily mě hlavně svíčky ve tvaru písmenek, které utvořili název HAPPY BIRTHDAY! Mám to ale šikovnou sestru :) Jednalo se o Pařížský dort, který je kompletně z čokolády a jelikož jsem na ni alergická (trochu můžu, ale ne moc), tak se dortík rozkrájel a poslal do rodinných okruhů ke kafíčku :)


Mám ještě spoustu krásných fotek, za které jsem ráda, ale jelikož si chci udržet trochu toho soukromí jen pro sebe, zveřejňovat je nebudu. Snad mě chápete.. Už zítra se můžete těšit na klasické články, které jsou pro tento blog obvyklé :)

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Krásné dárečky jsi dostala :).
  Já osobně mám tuhle řasenku už asi po čtvrté a zbožňuju ji, nenašla bych jedinou chybičku.

  OdpovědětVymazat
 2. Sice pozdě, ale i tak Všechno nejlepší!:)
  Ipod vypadá moc pěkně, dlouho jsem uvažovala nad jeho pořízením, ale zatím si vystačím i se svojí obyčejnou Mp4 :D:)
  Sestře se dort opravdu moc povedl, hned bych si kousek dala, čokoládové věci miluji!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná kytka (kterou jsi málem nedostala :-D), krásný dort a krásné dárečky! :-) Držím palce v odhodlání přejít na veganskou stravu, já jsem kdysi dávno dva roky zkoušela vegetariánství, ale docela neblaze se mi to podepsalo na zdraví, bílkoviny z mléka, mléčných výrobků a vajec mi prostě nestačily. :-/ Teď už si život bez masa ani nepředstavuju, moc ráda vařím a kvalitní maso je v mých receptech často základ. Nic to nemění na tom, že všechny vegany a vegetariány obdivuju, jen nikdy nebudu patřit mezi ně.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ze všeho nejdřív přeju všechno nejlepší, dárky jsou krásné a ten dort je fantastický. Nasadila jsi mi brouka do hlavy a až bude mít přítel narozky, musí tam mít přesně tyhle úžasné svíčky!!! :D
  A hodně mě zaujal ten oční odličovat od Astoru :)

  A pokud můžu malinko otravovat, ráda bych pozvala tebe i tvé čtenářky na Giveaway :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2013/10/blobox-vyhlaseni-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 5. Tak všechno neeej :)) Hezké dárky :))

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 6. to je super udělat někomu dort z čokolády, na kterou je alergický :D jinak ipod boží, taky by se mi šikl :D ta mini kytička je sweet. všechno nejlepší :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová