Trocha organizačních informací

15:00

Ahoj krásky,
jelikož toho mám v poslední době trošku víc, než normálně, řekla jsem si, že vás do mého denního kolotoče trochu zasvětím. Alespoň do toho, co se bude dít v následujících dnech.

Dnes v 18:00 by ze mě měla být už ta Blondýna :D Minulá návštěva se nevydařila, protože kamarádka je těhotná a měla nějaké bolesti v bříšku, takže jsme raději nic neriskovali. Nevím, jak dlouho se u kamarádky zdržím, ale jelikož už bývá brzy tma, kvalitní fotku asi nepořídím :( Každopádně sledujte můj instagram, tam by se během následujících dnů určitě něco objevit mělo :)

Ve středu 9. října odjíždím ze třídou až do pátku na jeden jazykový seminář. Normálně jsou mi takové kurzy proti srsti, ale jelikož se letos jede do nějakého nově zřízeného areálu, kde je i jezdecké centrum a mě se podařilo domluvit se s jeho vedoucí na tom, že když budu mít 10. října ty narozeniny, tak bych si mohla i zajezdit na koni. Moje třídní byla snad nadšená víc jak já, že prý se jí jezdectví moc líbí a těší se, až mě uvidí. Pokusím se pro vás sehnat několik fotek a byla bych ráda, kdyby mě někdo třeba i natočil nad skokem nebo tak. Je to jediná možnost, jak sama sebe vidět :) Takže snad se zadaří.


Středa je taky den seriálu MAKE-UP BALL DIARY. Bohužel pro vás nemám žádné líčení nachystané dopředu, takže ho dodám ihned jak bude volná chvíle :)

Čtvrtek 10. je tedy den mých narozenin. Je to hrozný, že na pár let bude na začátku mého věku strašit dvojka. A bude jen hůř!

V pátek 11. října bychom se měli vrátit, no a předpokládám, že budu slavit narozeniny, ať už s rodinou nebo s přáteli. Určitě podám hlášení o tom, jak vše probíhalo :)

O víkendu bych jeden den měla hlídat jedno zvířátko, ale na 100% to nevím. Podle toho se vrhnu na blog, nebo ne..

Nezapomínejte na narozeninovou giveaway ;)
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Na tom semináři si to užíj! Já odjíždím v pátek :)
  Lucy Enne

  OdpovědětVymazat
 2. Na fotce ti to moc sluší :) tak si to hlavně užij ! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dej sem už pořádný post v blond vlasech :D!

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová