Když si něco umanu...

09:25

Ahoj krásky,
tak jaký byl váš vstup do nového týdne? Musím říct, že ten můj naprosto skvělý! Ve škole nám nechávají kapánek volněji, kvůli maturitnímu plesu, který chystáme a který tu bude co nevidět a my už jen balíme tombolu, dolaďujeme nástup a naše půlnoční překvapení. Řeknu vám, že nic lepšího jsem zatím ještě nikde na plesích (maturitních) neviděla a to jsem nikdy naší třídě moc extra nefandila. Začínám se pomalu, ale jistě těšit :)

V dnešním článku jsem se s vámi chtěla podělit o to, že mě zase políbila múza. No, kdyby políbila, vlepila mi pořádnýho francouzáka :D Aby jste tomu rozuměli, řeč je o mém pokoji u nás doma. I když tam nejsem a nebydlím, mám jakousi potřebu vše změnit, posunout se dál, udělat jakousi tlustou čáru za tím vším a tak nějak doufám, že se změnou interiéru se mi to povede. Růžové už odzvonilo, takže zdi plánuji natřít na bílo a jednu z nich polepit tapetou, kterou jsem včera dodělala i naše dveře. Jsem na sebe pyšná, protože ani nejde poznat, kde je tapeta napojovaná. Díky Bohu za tu trpělivost, kterou mě obdařil, byla to skutečně piplačka. Celý pokoj by se nesl ve stylu minimalismu. Veškeré nepotřebné věci vyhodit, ty víc potřebné uschovat do nějakých pěkných papírových krabic a schovat na dno dlouhé šatní skříně se zrcadli, na kterou mám zálusk. Pak už jen pořídit několik bílých, černých a možná i fialových doplňků... No jeje, maluju si to hezky :D Snad se zadaří. Jak jsem psala, moc tu nebývám, ale jednou za čas se sem vracím a i na tu krátkou chvíli bych se tu chtěla cítit dobře a prostě jako doma :)

Narychlo přidávám fotku dveří, které jsem lepila včera onou tapetou. Fotka je nekvalitní, focená pod umělým světlem a ještě k tomu večer, každopádně lepší jak nic :) Určitě se můžete těšit na dokumentování změn :)

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Opravdu se těš! Rozhodně máš na co :) Já maturovala loni :)

  Lucy Enne

  GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi šikulka! A tapeta vypadá luxusně!

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to opravdu SKVĚLE! Já teď také sháním tapetu, chci něco do fialova, ale nikde není to, co chcu :). Povedlo se ti to!!

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to nádherně!! :) A obdivuju tě za tak krásně nalepenou tapetu, já jsem si tapetovala dveře od skříně a myslela jsem, že se zblázním.. hrozně jsem u toho nadávala a i přes veškerou snahu tam mám bublinu :D

  OdpovědětVymazat
 5. Doma taky moc nebývám a něco podobného plánuju udělat už rok :D Tak třeba mě inspiruješ a přece jen se zadaří. Jinak ty dveře se ti opravdu povedly. Můžu se opičit? :D Je to fakt super nápad :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová