My Obsession - Ball Dress

11:33

Ahoj krásky,
doufám, že zvládáte tyto pochmurné dny lépe než já. To věčné zařizování a lítání všude možně už se na mě začíná podepisovat, trošku mě zlobí zdraví a tak do sebe v jednom kuse leju velké hrnky čaje. Nerada bych před maturitním plesem padla na kolena.

V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit o moji, už musím říct závislost, která se týká pořizování plesových šatů. Není rok, přesněji plesová sezona, kdy bych si nepořídila nějaké nové. Skutečnost je taková, že ve skříni mám víc šatů než bych byla schopná za svůj společenský život na různých akcích :D Převažují černé šaty, těch mám asi 5 a většinou se jedná o "little black dress" neboli malé černé šaty/koktejlky.

the masked

Moje první plesové šaty, které jsem si kdy pořídila, byly saténové tyrkysově zelené šaty až na zem. Jsou po boky nabírané, sukně je volně spuštěná a jsou na šněrování. Potom následovala hrozně dlouhá éra koktejlek. Mám i luxusní červené plesové šaty, které jsou princeznovské, ale jsou nad kolena. Pro ty navíc sháním nějakou šikovnou švadlenu, která by je zmenšila a to o hodně. 

Moje maturitní šaty jsou světle růžové s "diamanty" (našitými kameny). O  těch ale chystám samostatný článek. Růžové by jste u mě ještě našli šaty, které jsou ve předu krátké a vzadu dlouhé. Ve sbírce mi nechybí ani bílé pouzdrové šaty (2x) a několik úzkých vypasovaných šatů s volnou sukní nad kolena. 

Kdybych to měla jen tak lehce sečíst, vlastním takových 15 kousků. Nejhorší je to, že už teď mám vyhlídnuté další nové, které prostě musím mít :D Jsou mezi nimi určitě šaty, které jsem na sebe vzala jen jednou, ale na druhou stranu mezi nimi mám i své favority a oblíbence. Určitě se o mých šatech ještě zmíním v nějakém článku, přeci jen teď ty plesy nastanou a nebudete ani ochuzeni o fotky :) 

A jak jste na tom vy s výběrem šatů? Vystačíte si s jedněmi, nebo musíte mít na každou sezónu nové?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Krásná fotka:) No já jsem na tom tak, že spíš tu každou sezónu musim mít jak na maturitaky tak takhle na akce nove :D trochu poslednost, ale tak co .)

  OdpovědětVymazat
 2. Tolik šatiček ti opravdu závidím, já nemám pořádně ani jedny:D:/ ale stejně bych je nejspíš nevynosila:)

  OdpovědětVymazat
 3. Také pořizuji, ale chci to letos vydržet :-)

  OdpovědětVymazat
 4. keby chodím na plesy, tak si asi každý rok kupim nové. Ale na ples idem tak raz za 5 rokov...

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová