Nástrahy podzimu

14:19

Ahoj krásky,
dnes jsem tu s článkem, který leccos vysvětluje. Třeba to, proč se tu neukázalo slibované líčení, které jsem pro vás chystala nebo odpověď na otázku, proč na blogu články tak trochu váznou. Věci se mají asi takto...

Líčení budu muset nějaký čas vynechat, protože se mi začal loupat obličej, přesněji oční víčka. Jsou jak kdyby extrémně vysušená, při tom hydratace pleti dopřávám dost. Na kožním mi bylo řečeno, že jsou podrážděná od častého líčení a odličování. A jsme u toho.. příprava různých návodů na líčení apod. Super! :-/ Momentálně tedy preferuji "nude make-up", kdy si na pleť nedám nic kromě předepsaného krému a rtěnky.. Docela blbý pro beauty blogerku, ale nenadělám nic.

Další věc je ta, že se třídou řešíme maturitní ples. Už nám sice došly šerpy, ale to je asi jedná věc, která je na 100% zařízená a ostatní nám zatím uniká. Doufám, že se všichni jako kolektiv semkneme dohromady a společně to zvládneme. Máme na to necelý měsíc.

Toto a taky fakt, že je venku čím dál dřív tma, nestíhám fotit různé výrobky na recenze a přeci jen, kvalitní fotky jsou docela základ. Něco jsem zvládla nafotit dnes, kdy jsem ze školy brzo doma, takže to vidím na přednastavení několika článků dopředu, aby tu bylo alespoň na co koukat.

Tento týden bude celkově tak nějak nabitý, ať už se jedná o dění ve škole, kdy ve středu jedeme do Brna na Gaudeamus, musím si taky vypůjčit ze svatebního salonu spodničku pod mé maturitní šaty, které už mi mimochodem přišly a taky o nich chystám článek.. No v plánu jsem toho měla moc, chce to ale aby měl den aspoň 40 hodin a já vše stihla. Budu se snažit jak jen to jde!

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Mámnaprosto stejný problém. také se mi začaly loupat víčka :(
  Dovol abych vás pozvala na GIVEAWAY O VICHY sadu:)
  http://b-fashions.blogspot.cz/2013/10/omluva-aneb-velka-vichy-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, tak ať se ti ta kůžička přestane brzo loupat.! :) A budu se těšit na nějaké ty make-up inspirace. Ať se ti to s tím maturákem vydaří, hlavně klídek a nohy v teple :P Mě to teprve čeká a mám strasti už teď :O Jo ta tma je děsná... taky nestíhám nic normálně nafotit ://

  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat
 3. Naštěstí,že takový problém ještě nemám, ikdyž zase mě se extrémně rychle mastí:/
  Každopádně doufám, že to brzy přejde a už se těším na články , hlavně na ten o těch šatech :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tiež sa mi lúpe, ale pre zmenu zase nos... Dosť nepríjemné, make-up tie šupinky ešte viacej zvýrazní, vôbec netuším čo s tým... Teším sa na článok o šatách, som na ne zvedavá :)
  Gold Phoenix

  OdpovědětVymazat
 5. Veru, prosím tě, čím se odličuješ? Jakými přípravky, technikou a to všechno?

  OdpovědětVymazat
 6. My naštěstí na jižní Moravě nemuseli maturiťák vůbec řešit. Nevím, jak je to rozšířené, ale u nás se maturiťáky tak, jak se dělají v Čechách, prostě nedělají. Je před Vánoci stužkovací večírek = chlastačka s učiteli, kde dostaneme stužky maturantů. No a na posledním zvonění se vybírá na "maturiťák", což je zase chlastačka jen s učiteli na oslavu toho, že jsme z té školy úspěšně vypadli. :D Žádné velké oslavy s celou rodinou v dlouhých róbách, prostě jen pokecáme, zakalíme a rozloučíme se. Takže když jsem vyrůstala celý život v tomhle, tak mi pak přijdou maturitní plesy jako těžká snobárna, kterou by se mi vůbec nechtělo řešit a máš můj obdiv, že to vůbec nějak zvládáš. ;)

  Jinak to s tvými víčky mě mrzí, mám tvoje návody ráda.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová