Události posledního týdne

13:02

Ahoj krásky,
je tu opět neděle, víkend končí a já k vám přicházím s článkem, ve kterém zhruba shrnu to, co se dělo za poslední týden a proč se toho na blogu moc neukázalo.

Týden začal skvěle, jet do školy jen na 3 hodiny mi nedělalo až takový problém, navíc jsme měli dobré hodiny, takže vše utíkalo hezky rychle. I když musím přiznat, že náročný víkend mě poznamenal víc než dost a nebýt toho velkého kelímku kaffe, asi bych to tam nepřežila :D Odpoledne jsem se se sestrou vydala do Brna, kdy jsem tam jela s jasným cílem, co koupit. Sehnala jsem, co jsem potřebovala, takže mám radost, každopádně zatím se zmiňovat nebudu/nemůžu, ale nebojte se, kdo si počká, ten se dočká.. :)

Úterý bylo taky víc než vydařené. Školu jsme měli opět jen několik hodin a poté jsme se přesunuli do místního kina, kde nás čekal film Ve stínu v hlavní roli s Ivanem Trojanem. Domů jsem nespěchala, nic tam na mě nečekalo, takže jsme se s kamarádkou rozhodli projít křížem krážem město a najít na její maličkou nožku stříbrné uzavřené lodičky. Nepodařilo se, takže se v následujícím týdnu vydáme do Brna a snad budeme při hledání úspěšnější.

Ve středu nás čekala jakási přednáška o Evropské unii. Nezáživné téma a pro mě docela ztráta času, kdy jsme v klidu mohli se spolužáky balit tombolu na náš maturitní ples, ale co už. Doma jsem byla brzy, takže jsem měla spoustu času na úklid bytu, školu a taky vymýšlení střihu na návrh šatů, které si budu šít na anděla, kterého budu v naší obci dělat.  Svatozář, křídla i sprej se třpytkami už se mi hřejí hezky doma, šaty se ušijí a mě zbývá už jen vymyslet nějaký make-up, který by zazářil.

Čtvrtek už tak super nebyl. Každou hodinu nás učitelé překvapili s nějakým testem nebo zkoušením. I přes to všechno bych tento den s hodnotila docela pozitivně, protože po škole jsem měla opět jedno focení skrz kalendář, který připravuji a o kterém se vám tu určitě ještě zmíním. Řekla bych, že je to docela běh na dlouhou trať. Ukousli jsme si docela velké sousto a já bych byla ráda, kdybychom ho zvládli na jedničku. Prozradím jen, že kalendář bude skutečně originální, každá fotka bude focená na jiné téma a hlavní je to, že pokud vyjdou všechny mé plány, které s ním mám, přispěji i na dobrou věc. Slova "musíme si pomáhat" mi rozhodně cizí nejsou :)

Tenhle den jsme taky měli se třídou domluvený nácvik našeho nástupu na ples v jedné taneční škole. Musím říct, že jsem byla skutečně unesená, ať už z hudby nebo z toho, jak jsme najednou mohli všichni ochotně spolupracovat a i přes to, že samochvála smrdí, musím sebe i ostatní spolužáky pochválit za to, že nám to šlo a krom pár jedinců jsme se dostavili všichni. V pondělí nás čeká další zkouška, tentokrát obuji i podpatky, tak doufám, že se tam všichni nespřerážíme :D


V pátek vše uteklo hodně rychle a nejspíš to bylo tím, že jsem toho na dnešek měla naplánovaného hrozně moc. Hned jak jsem přijela ze školy, pustila jsem se do domácí pizzy, kterou jsem chtěla udělat na večeři pro kamarádku, která u mě měla být na víkend. I tak jsem nestíhala, takže pizzu v troubě musela pohlídat sestra a já už jsem letěla směrem k mojí kadeřnici. U té jsem podstoupila poslední dolaďování mé blond a teď už mě čeká jen dobarvování odrostl podle toho, jak to bude potřeba. O vlasech chystám samostatný článek, tak si určitě počtete ;) Od kadeřnice jsem jela vyzvednout kamarádku na autobus, dali jsme si večeři, víno a vyrazili jsme do společnosti. Sice tento pátek nebyl tak divoký, jako ten předchozí, ale i přesto jsme se domů dostali až v ranních hodinách :D

Sobotní den představoval vstávání v 6:00, zkulturnit se, nachystat si věci a odjet do krytého bazénu, kde jsme se sešli celá třída a natáčeli naše maturitní video. Bylo to vážně super, ani jsem nečekala, že se vše tak vydaří a všechny to bude bavit :) Pak následovalo dotáčení videa o několik kilometrů dál, kde jsme po městě chodili v oblecích, které slouží jako ochranné např. při malování pokojů apod. :D Připadala jsem si v tom jako deratizátor, jen nějaký kanystřík s postřikem mi chyběl :D Lidi co chodili o kolo nechápali a někteří si nás dokonce i fotili :D Natáčení zabralo celé dopoledne a část odpoledne, takže jsem se domů dostala okolo 16:00. Už od rána jsem měla být na místních zabíjačkových hodech, ale přijela jsem až když už se vše sklízelo :( Škoda, snad příští rok vše vyjde.

Dnes mě opět čeká příprava do školy, úklid a až budu mít hotovo, hodlám si pustit nějaký film a relaxovat,,. Za celý týden toho mám docela dost. Abych nezapomněla, už mě políbila i Vánoční múza, takže jsem pomalu začala nakupovat různé balící papíry a dárečky na Vánoce. Jak říkám, kdo je připraven, není překvapen :)

Už brzy se můžete těšit na kosmetické recenze a po dlouhé době i nějaké to líčení :)
Mějte se krásně a přeji příjemnou neděli :)
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. ako tak vidím ten baliaci vianočný papier, tak už sa nemôžem dočkať Vianoc :) teším sa na nejaké tvoje ďalšie líčenie :)

    OdpovědětVymazat
  2. Natáčení filmu se třídou zní vážně zábavně. Máš teda docela hoňku.

    OdpovědětVymazat
  3. Koukám že se nestačíš otáčet :).

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová