25. a 26. prosince 2013

12:30

Ahoj krásky,
opět tu mám  jedno rychlé shrnutí obou vánočních svátků. Jak jsem trávila Štědrý den už víte. V následujících dvou dnech jezdíme po příbuzenstvu, předáváme si dárečky, dáme si něco dobrého na zub, popovídáme a jede se domů.

Moje snídaně :) Dobrá vláknina, bílý jogurt a vlašské ořechy
Právě tak tomu bylo 25. prosince, kdy se tradičně jezdí za babičkou. Právě od babičky jsem si z peněz, co jsem dostala, koupila jen 3 laky na nehty a zbytek si schovala až na jindy. Kromě těchto dárečků jsem toho ale dostala víc. Odpoledne přijeli i teta, strýc a malý bratránek. Sestřenka zůstala doma, protože se jí zmocnily čtyřicítky :( V sobotu se k nim ale chystáme, takže dáreček, co pro ni mám ji aspoň předám osobně. Nechtěla jsem je po někom posílat.


Zmocnila se mě jakási panika z toho veškerého vánočního přejídání a uzobávání cukroví, takže jsem si sbalila tenisky, tepláky, nějaké volnější tričko a na hodinu se zavřela se sluchátkama v uších v obýváku na běžícím pásu. S hudbou mi čas utíká rychleji :) Potom jsme se podívali na nějaké pohádky a jelo se domů. Ve zbývající části večera jsem se vrhla na maturitní otázky a dnes bych měla znovu, abych se všechny zadané stihla včas a pořádně naučit.

Teď mě už jen čeká návštěva u tety, na kterou se hrozně moc těším a pro letošní rok budu mít tzv. splněno! Končím a ulehám do postele, která je obsypaná různými skripty, knížkami a propiskami, kde mě čeká Právo, "hurá".

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Ty jsi ale pilňucha! To je hezký. Krásný svícen. Měj se krásně, ať ti to jde rychle do hlavy.

    OdpovědětVymazat
  2. S tou váhou to máme podobně:D taky se už chystám nažhavit rotoped a začít trošku jezdit:D

    OdpovědětVymazat
  3. Taky se mě zmocnila panika z přejídání:-)Ale jednou ročně to neuškodí:-)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová