úterý 31. prosince 2013

Co mi dal a vzal rok 2013

Ahoj krásky,
do psaní dnešního postu se mi vůbec nechtělo, protože rok 2013 pro mě byl jeden z těch nejhorších. Původně jsem měla v plánu vypsat jednu událost, takovou tu nejdůležitější, co se v daném měsíci stala, ale jelikož bych stěží hledala pozitiva, rozhodla jsem se celý článek nakonec předělat a veškeré mé pocity vyjádřit tímto obrázkem.

speciálně pro tento post jsem si vytvořila i úvodní fotku, která vystihuje všechny
moje pocity nashromážděné během tohoto roku...

Vyzdvihla bych asi jen pár událostí, které pro mě hodně znamenají. V první řadě to bylo to, že jsem se na nějaký čas zase začala naplno věnovat koním, protože jejich přítomnost mi hrozně chyběla. Bohužel, s příchodem září jsem návštěvu stájí musela opět kvůli učení omezit. Doufám ale, že po maturitě se k nim dostanu mnohem častěji.


Asi ta nejlepší věc, která se mi za tento rok mohla stát, byla ta, že jsem poznala člověka, který mi ukázal, že není všem dnům konec a můj pohled na svět je díky němu hned veselejší, protože mě život těší už jen díky tomu, že ten daný člověk prostě je.

Two hands together

V listopadu jsem měla svůj maturitní ples, který jsem si neskutečně užila a vzpomínat na něj budu opravdu hodně dlouho! Ten pocit, když procházíte po červeném koberci, přebíráte si stužku, připíjíte si se spolužáky a všichni se najednou máte hrozně rádi, je k nezaplacení :)


S blížícími se Vánoci jsem chtěla udělat nějaký dobrý skutek a tak jsem veškeré věci, které už jsem nenosila a jen mi zabírali místo ve skříni, věnovala na "místní" charitu. Snad někomu věci udělaly radost :)

K zbývajícím měsícům tak nějak nemá cenu se vyjadřovat, protože stály za nic :) Můžu jen doufat, že nadcházející rok bude o sto procent lepší.

Mé plány do nového roku 2014 už znáte a já udělám vše proto, abych se jednou měla sakra dobře a splnila si všechny svoje sny, touhy a plány :)
Mějte se krásně!
Vaše A.

12 komentářů:

 1. Tak moja, len dúfam že rok 2014 bude pre teba ovela lepší než bol tento. Hlavu hore, všetko bude dobré :) Ja ti z celého srdca želám aby sa ti splnilo všetko čo si si zaumienia a aby si vykročila do nového roku s tou správnou náladou :*

  OdpovědětVymazat
 2. Dôležité je nájsť vo všetkom zlom aj niečo dobré takže je super, že si vymenovala veci, ktroé ti robia radosť a s tými, ktoré nedopadli tak ako mali sa netreba zapodievať. Držím palčeky a prajem ti do Nového roka všetko len to dobré, aby bol omnoho lepší ako tento minulý a mala si naň len samé dobré spomienky takto o rok :)

  OdpovědětVymazat
 3. Uvidíš, že ten rok se čtrnáctkou na konci bude skvělý! To ti ze srdce přeji!

  OdpovědětVymazat
 4. Přeju ti krásný Nový rok 2014!:)

  http://charmed-all.blog.cz/1312/happy-new-year-2014

  OdpovědětVymazat
 5. Nech je 2014 lepší a krajší :*

  OdpovědětVymazat
 6. Ta fotka z amturáku kráásná ! :) 2014 bude lepší :)

  OdpovědětVymazat
 7. Happy New Year 2014 ♥
  alexxieofficial.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. Pěkně si to shrnula :)) ta maturitní fotka se mi moc líbí :-))

  PS: Happy new year ♥

  OdpovědětVymazat
 9. Přeju Ti Angi hodně štěstí do roku 2014 :) Fotka z plesu je nádherná. Věřím, že rok 2013 více dal než vzal a přeju,k ať i ten následující se daří :)

  OdpovědětVymazat
 10. Zlato, krásný celý nový rok ti přeji z celého srdce :*

  OdpovědětVymazat
 11. Určo bude líp, moc Ti to přeji a držím pěstičky =** Fotečky jsou mimochodem krásné a ty jako princezna!

  OdpovědětVymazat
 12. VŠEM MOC DĚKUJI ZA KRÁSNÁ PŘÁNÍ. I JÁ VÁM PŘEJI JEN TO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU! JSTE SKVĚLÉ ČTENÁŘKY A VAŠE KOMENTÁŘE MĚ VŽDYCKY POTĚŠÍ A ZAHŘEJÍ U SRDCE! :-*

  OdpovědětVymazat