F&F Made Up - Rozjasňující báze - recenze

14:00

Ahoj krásky,
už to bude nějaký ten týden, co se na blogu objevila poslední recenze na nějaký kosmetický výrobek. Recenzování mě baví a když si to tam vezmu, víc jak z poloviny tento blog tvoří právě recenze na kosmetické výrobky. Dnes bych vám chtěla napsat pár řádků o rozjasňující bázi z řady Made Up od F&F. Ještě donedávna jsem si myslela, že je to především síť, která vám nabídne především módu. Světe div se, v jejích nabídce už najdeme i kosmetiku.


Obal se mi velmi líbí. Černou miluju a v kosmetice obzvlášť, tedy co se balení týče. Báze je zabalená v černé papírové krabičce a velmi líbivým bílým fontem má na sobě napsaný název řady Made Up, ze které pochází. Když krabičku otočíte, najdete na ní i napsané slovíčko "face". To určuje část obličeje, pro který je produkt určen. V mém případě tedy obličej. 

Balení mě mile překvapilo. Čekala jsem obyčejnou černou tubu, ze které by se báze vymačkávala, ale místo obyčejného otvoru po sundání uzávěru nacházíme pumpičku! Určitě je to plus při získávání přípravku z tuby.
Když zmáčknete pumpičku, vyjede vám z ní poměrně tekutá bílá báze, která v sobě má miliony shimmeru, který hází různé odlesky zlaté ba dokonce i růžové. Nanášení se dá zvládnout, i když patří mezi ty tekutější, pořád to není nic strašného. Po úplném rozetření budete doslova zářit! Báze se skutečně hodně třpytí což by někdo  mohl shledávat spíš jako nevýhodu, než výhodu. Pokud ale na bázi dáváte make-up, nemusíte se bát, že by jste svítili jako Miley Cyrus ve videoklipu k písni Real and True

Pleť sjednotí hezky, ale pro nějaké větší nedostatky nejspíš nebude (mám na mysli nějaké čachry machry s problematickou pletí). Použila bych jí spíš jen pro vyhlazení pleti, aby jste se po použití báze a make-upu mohli cítit jako porcelánové panenky. Nesmím zapomenou ani na vůni, která je hodně specifická. 

1. Naneseno    2. Lehce rozetřeno    3. Rozetřeno úplně
Zhodnotila bych ji průměrnou známkou. Měla jsem totiž možnost vyzkoušet i lepší báze za stejně přijatelné, možná i lepší, ceny. 

Bázi v 30ml provedení seženete od 180,-

Máte s některým z výrobků z řady Made Up zkušenosti?
Mějte se krásně, budu se těšit na vaše komentáře :) 
Vaše A. 

You Might Also Like

4 komentářů

 1. To je vážně super s tou pumpičkou! I efekt se mi líbí, třeba ji někdy vyzkouším, díky za tip :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Kde mám hvězdičky :( :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tiež som si myslela že F&F majú len oblečenie. Trblietky by mi možno ani nevadili, make-up zakryje :) Ak na to niekde narazím, tak skúsim, len neviem kde u nás v okolí by som na to mohla natrafiť :D
  Gold Phoenix

  OdpovědětVymazat
 4. Mám jí doma už pár měsíců a jsem s ní překvapivě docela spokojená! Jen jí většinou nepoužívám na celý obličej, pouze na některá místa, která chci rozjasit. :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová