Gabriela Salvete STARS ENAMEL 07 Princess

11:05

Ahoj krásky,
přicházím možná s křížkem po funuse, protože ten velký "boom" pískových laků už trochu odezněl. Každopádně i já se hlásím mezi šťastné majitelky laků od Gabriely Salvete, o kterých se na blocích asi psalo nejvíce.


V poslední době jsem si hodně oblíbila, pokud možno, co nejsvětlejší odstíny laků na nehty, i když s blížícími se Vánocemi dám přednost třpytivým topperům. Koupila jsem si odstín 07 Princess, což je světlounce růžová, která by se hodila vážně pro princezny.

Lak je tedy jeden z těch pískových, které vám na nehtech udělají texturovaný povrch. Má v sobě i trochu modrého shimmeru, ten ale na nehtech vůbec neuvidíte, protože se mu z lahvičky prostě nechce a tak tam zůstane. Nanáší se bez problému a nehty vám pokryje buď v jedné silné nebo ve dvou slabších vrstvách.

Tyto nehty byly zároveň i moje maturitní. Nechtělo se mi dávat kdo ví kolik stovek za gelové nehty, nechtěla jsem si svoje nehty ničit a tak jsem zvolila tuhle možnost. Při odlakovávání vám přeji hlavně pevné nervy, protože vám lak na nehtech vydrží víc jak 14 dní!


Líbí se mi i jiné odstíny z této řady, ale momentálně jsem si pod stromeček nadělila několik texturovaných laků od essence, tak uvidím, jestli to bude levnější alternativa.

Vlastníte některý lak z této řady? Co vy a texturované laky?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Krásná barva. Mám dva GS pískové, ale špičky musím pořád opravovat.

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám celkem 4 laky z téhle řady a i tenhle a jsem s nima nadmíru spokojená =). Mám v plánu si je postupně dokoupit všechny.

  OdpovědětVymazat
 3. Tenhle je nádherný:) už dlouho si chci nějaký takový lak pořídit, ale vždy si čekám až bude nějaká akce:)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná barvička, tuhle bych si chtěla pořídit :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Je strašně krásnej, ale mě hodně vadil ten povrch. Kruci. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadá naprosto dokonale, až začínám litovat, že laky moc nenosím. ;)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová