Moudré je milovat anděly a vycházet z čerty

16:35

Ahoj krásky,
v dnešním postu se s vámi chci poděli o to, jak probíhal včerejší den, kdy bylo mým úkolem doprovodit Mikuláše a bandu čertů s Luciferem v čele.

Na facebooku jste mohli vidět ukázku mého účesu i líčení. Stále mi nepřišly blond clip in vlasy, na které čekám (jde mi hlavně o to vlasy zahustit, ne prodloužit) a tak jsem sáhla po kulmě a pustila se do lokýnek. Překvapivě se povedly a vydržely celý večer. Nebýt toho, že jsem měla ve vlasech asi miliardu stříbrných třpytek, měla bych vlny ještě teď. Pokud jde o líčení, tak snadné už to s ním nebylo. Jediné, v čem jsem měla jasno, bylo to, že si nalepím umělé řasy. Nakonec jsem zvolila stříbrné stíny (ty jsem jak blázen celý týden sháněla po městě a nakonec jsem ty nejdokonalejší objevila ve své paletě se 168 stíny) a oko jsem vykreslila světle modrým stínem. Následovala černá linka + umělé řasy.


Přidávám i úvodní fotku k líčení. Na detailní postup se můžete těšit na Krásná.cz. I když jsem toto líčení zvolila na anděla, bez umělých řas by se perfektně hodilo do mrazivého počasí :)


Asi by jste měli vědět, že už od úterý ležím doma s odpornou angínou. Těžko se mi mluví, všechno mě bolí, nejspíš jsem měla i horečku, ale snažím se fungovat normálně.. Moje role anděla měla padnout, protože byla v záloze ještě jedna slečna, která měla dojet na poslední chvíli. Volal mi organizátor akce, jestli bych tedy mohla dojít já. Vylezla jsem z postele a začala se chystat. S make-upem jsem si snažila vyhrát, abych zamaskovala odřený nos od rýmy nebo kruhy pod očima. Detaily chystání znáte :)

Pak už jen stačilo dojít na zámek, kde se akce chystala, převléct se do andělského a počkat, než se sejdou rodiny s dětmi. Bylo skvělé slyšet ty dětské hlásky, jak říkají: ,,Jééé, anděěěěl! Ten je krásnej"!. Takže snad jsem se dětem líbila. Rozdala jsem všechny dobroty, co pro ně byly nachystané a šlo se ještě do několika domácností, kde jsme byli "objednaní". A jak to probíhalo? No, řeknu to asi takhle. Jediná střízlivá jsem skončila já :D

Nějaké fotky přímo z akce snad seženu. Slečna, která u nás v obci dělá fotografku na různých akcích, odjela pracovně pryč, takže každý si fotil sám. Kdyby se mi něco dostalo pod ruku, určitě se podělím ;)

A jak jste trávily včerejší den vy?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Ohromně Ti sluší jak kudrnaté vlasy, tak tohle líčení. Jsi kráska :).

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám dvě palety a nějaké mono stíny, tak další malovátka na oči ani nesháním:-).

  Jinak se mi to líčení líbí

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem zvědavá na postup líčení, ty vlásky jsou kouzelné!! Taky chci takové! :)
  Nicol

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné, povedlo se ti to!

  looromanova.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Strašně ti to sluší a líčení je taktéž pěkné =).

  OdpovědětVymazat
 6. Cukroušku, tady bych tě snad ani nepoznala. Změnila jsi se v "tu pravou od Mattela" :D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová