Nejen krásné kabelky a tašky..

10:16

Ahoj krásky,
V dnešním postu bych vám chtěla představit jeden eshop, které uvítají především slečny a dámy, které dají na kvalitu materiálu především u kožených kabelek. Jedná se o internetový obchod www.krasne-kabelky.cz

Eshop nabízí široký sortiment kožené galanterie, ať už se jedná o kabelky, peněženky, batohy nebo různé tašky. Na své by si přišly jak dámy, tak i pánové. V nabídce jsou kabelky nejrůznějších barev, tvarů a provedení, to samé platí i u aktovek pro pány.


Na Eshopu shledávám pozitivním určitě to, že při uskutečnění objednávky není za potřebí žádné registrace (i když na stránkách možná samozřejmě je).

Kvalita všech výrobků a použitých materiálů odpovídá ceně, a jelikož se blíží Vánoce, mám v plánu pořídit nějakou koženou kabelku nebo peněženku někomu z rodiny, takže bych vás určitě informovala o tom, jak zboží z eshopu vypadá ve skutečnosti a jaká s ním byla spokojenost.

Design eshopu je mi sympatický. Vínová barva v kombinaci s různými odstíny hnědé připomíná právě kůži, z které je většina výrobků vyrobena. Stránky jsou hezky přehledné, nechybí kontakt, obchodní podmínky, přehled nového zboží  nebo odkaz na facebookové stránky eshopu.

Jak už jsem se zmiňovala na začátku, eshop ocení především ti zákazníci, kteří si potrpí na kvalitu materiálu a nebojí se si za takový nákup připlatit. Další krásné kabelky a jiné kožené výrobky můžete najít i na webu www.belona.cz

A jak jste na tom vy? Dáváte přednost spíše kvalitě nebo kvantitě?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová