Oblíbenci za měsíc listopad

14:27

Ahoj krásky,
včera jsme tu měly přehled výrobků, které putovaly do koše a dnes si dáme ty, které je budou zřejmě brzy následovat, protože jsem je za poslední měsíc nejvíce používala. A které že to jsou?


Vůně Beyoncé Midnight Heat
Tathle vůně je na podzim jak dělaná! Z její sladké vůně čiší jakýsi pocit tepla, který se v těchto pochmurných dnech docela hodí.

Balea Romantic Star deo bodyspray
Při poslední návštěvě DM drogerie mě zaujala nová kolemce těchto deo sprejů a nejvíc si mě získal právě tento, Romantic Star. Musím říct, že jsem dala hlavně na vzhled balení a doufala, že mi sprej bude vonět. Naštěstí se tak stalo a já pro vás chystám jeho recenzi ;)

NYC Big Bold mascara
Tahle řasenka se skutečně "mega" kartáčkem to u mě v listopadu vyhrála na plné čáře. Na líčení mi nějak nezbývalo moc času, vstávám v 5, jdu si zaběhat, pak honem snídaně, zkulturnit se a šup do školy. Hodně slečen shledávalo tuto řasenku dost nepraktickou právě skrz kartáček. Když se to s ní ale umí, je líčení jedna radost. Já jednou přejedu řasy na každém oku a mám hotovo. Není čas ztrácet čas :) 

Essence matte rtěnka 07 Natural Beauty
Tahle rtěnka u mě vede už od té doby, co jsem si ji pořídila. Teď navíc na chvíli zastoupí vypotřebovaný lesk Stay with me. Brousím si drápky i na další odstíny, nebo že bych napsala dopis Ježíškovi?

E.L.F. krycí korektor odstín Medium
Tenhle korektor u mě má velký úspěch. Řekla bych o něm, že je to jedna z věcí, u které můžete za málo peněz očekávat hodně muziky. Pokud se trefíte do odstínu, skvěle vám poslouží jako krycí  korektor na nedokonalosti nebo i jako podklad pod oční stíny :)

Máte s některým z těchto výrobků zkušenosti?
Přeji pěkný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Beyonce má proste tie najkrajšie vône ! :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Vůně musí vonět krásně, na rtěnku už se taky chystám má strašně moc krásných odstínů:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ani jeden výrobek neznám, ale velké kartáčky mám ráda, tak NYC maskaru asi vyzkouším.

  OdpovědětVymazat
 4. Rtěnku od essence miluji! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Myslím, že si musím pořídit nějakou tu novou rtěnku od Essence, valí se to na mě ze všech blogů a už se tomu fakt nedá odolat. :-D S ničím ve článku zmíněným zkušenost nemám a moc by mě zajímalo, co je na fotce v pravém horním rohu...? ;-)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová