Poslední shrnutí a pak už jako vždycky...

10:05

Ahoj krásky,
ještě dnes vás zasypu takovým přehledem o tom, co se u mě dělo za posledních pár dnů a od zítřejšího dne se můžete těšit na články, které jsou pro můj blog typické.

Asi první věc, o kterou se s vámi podělím, je to, že jsem ostříhaná. Vzadu mi ubylo asi 20cm a předek vlasů jsem si nechala sestříhat. Světe div se, ani toho nelituji. Vlasy mi teď připadají o hodně zdravější a mám pocit, že jsou i hustější. Určitě se těšte na článek věnovaný právě jim.

Maturiťák mám úspěšně za sebou a rozhodně vás zasypu fotkama, jen čekáme, až nám je fotografové dodají. Tady je alespoň malá ochutnávka z průběhu našeho slavnostního nástupu, který se skutečně povedl. Najdete mě v první řadě úplně vlevo. O tom, co se vše dělo zase chystám článek, kde se zaměřím i na šaty, líčení a průběh celého plesu :) Nedá mi to se nepochlubit, ale máme snad to nejúžasnější maturitní video, co jsme si mohli přát! Přidávám odkaz a předem říkám, že kdo by konec videa nepochopil, musel by být na plese protože právě tam navazovalo na video naše půlnoční překvapení :) Ještě dodám že heslem našeho plesu bylo MY NEVAŘÍME Z VODY!Zítra tu máme Mikuláše a já jdu pro letošek za anděla. Dnes mě čeká vyzvednutí šatů v půjčovně a můj kostým tak bude kompletní. Určitě vám připravím post, kde budete moci vidět to, jaký byl můj andělský účes nebo jaké jsem zvolila líčení :) 

Vrhám se na jednu recenzi, kterou bych chtěla ještě dnes zveřejnit. Docela mi dělá problémy to, že je venku zataženo a nedají se tak hezky nafotit předměty. No, snad se nějak zadaří :) 

Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

3 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová