Veselé vánoční designy - Krásná.cz

10:40

Ahoj krásky,
včerejším dnem se na webu Krásná.cz objevily dva vánoční designy, které jsem zkoušela na období Vánoc vytvořit. Odkaz bych vám sem dala už včera, ale lítala jsem po Brně a měla tolik zařizování, že jsem se na blog vůbec nedostala.

Dnes mě čeká jedno focení, kde bych ráda udělala i nějaká PF přání k novému roku a jinak pro info, už jsem zase blond :) Červená lezla z vlasů dolů skutečně před očima a než být oranžová, raději jsem si namíchala pořádnou misku zesvětlující emulze a nežádoucí oranžové tóny z vlasů stáhla. Poté následoval hodinový zábav v mandlovo-karamelové masce a mě můj táta, když mě potká, neřekne zas jinak, než Princess :DJeště pár slov k designu. Na Vánoce a do zimního období neodmyslitelně patří sněhulák, takže jeden design bude právě návrh na tohoto mrazivého fešáka a ten druhý se týká Santy Clause. Fotonávody jsou skutečně jednoduché!

Přeji příjemné tvoření!
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ta karamelová maska zní hodně dobře!:)
    Ty nehty jsou moc pěkné:)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová