1. MY WORKOUT LIST

12:14

Ahoj krásky,
po týdnu pilného cvičení a zaznamenávání pro vás mám stručný přehled, který si hodlám dělat každý týden abych mohla po čase pozorovat případné změny a pokroky.

S každodenní rutinou jsem začala ve čtvrtek, ovšem od začátku tohoto týdne list předělám, aby se začalo hezky pondělkem :) Názvy cvičení pod určitými dny jsou názvy videí, podle kterých cvičím. Ty trvají většinou 10-15 minut a opakuji je většinou 2x nebo 3x. Snažím se tak tu půlhodinku (minimálně) nad cvičením strávit, aby to k něčemu bylo.

Jsem zastánkyní toho, že do cvičení by se člověk neměl nutit, ale mělo by ho zkrátka bavit. Tento pocit mi přináší právě videa, podle kterých cvičím. Předcvičuje vám sympatická blondýnka, cviky nejsou nijak těžké, svaly po nich cítíte a to nejlepší je, že jednotlivé cviky trvají 30-60 sekund a v rohu videa vám běží časomíra, takže přesně vidíte, jak dlouho se ještě musíte "trápit". O kanálech, podle kterých cvičím, chci připravit speciální článek, takže se můžete těšit na příští post zaměřený právě na ně.

Momentálně nejoblíbenějším je Pilates workout for the abs. Je to video, po kterém skutečně cítím, že jsem se nějak pohnula a to nejlepší, cviky mě moc baví.


Původně jsem neměla v plánu dávat si nějaké dny "relax" ovšem na silvestra jsem se na chvíli nezastavila a chvilku na cvičení jsem si nenašla :( Pokud jde o středu, vystřídala jsem hned dvě videa, která jsem zopakovala 2x.

A co vy? Hodláte se sebou v novém roce něco dělat? :)
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Máš to dobre vymyslené. Keď sa dostavia prvé výsledky daj vedieť, nech motivuješ aj nás lenivých :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budu o průběhu informovat ;) snad se mi bude dařit i nadále :)

   Vymazat
 2. Souhlas s Romčou. Fakt hezky si to vymyslela. Už se těším na shrnutí za další týden :-) A ten relax si nevyčítej... Vždyt jsi ho měla jen jeden den :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Wendulko :) Trošku mě to štvalo, ale svět se nezbořil tak je to dobrý :)

   Vymazat
 3. Jde vidět, že to máš všechno hezky rozplánované, to mě většinou nikdy takové plány nevychází, protože málokdy se ten čas najde:/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak jak říkáš Carolinko, taky to mám někdy s tím časem docela nahnutý, ale řekla jsem si, že těch pár minut si prostě udělám :) navíc, dělám to kvůli sobě :) ;)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová