Friday is HERE!

20:42

Ahoj krásky,
konečně tu máme pátek, na který většina školáků a pracujících čekala. Pokud jde o mě, je mi tak nějak jedno, jestli je víkend nebo všední den. Poslední tři dny jsem se skoro nezastavila ať už jde o školu, nebo povinnosti okolo. Na blog se snažím přispívat denně, články jsou přednastavené, ale prostě ne každý den se zadaří.

Dnešek nebyl výjimkou. Řekla jsem si, že si kompletně dokončím veškeré maturitní otázky do práva, mám za sebou poctivou hodinu běhání, vyžehlila jsem, vyprala a kompletně uklidila byt od stropu až po země. No jo, kdo chce bydlet sám, musí se taky starat, ale nestěžuju si :) Jsou to pro mě automatické věci.


Dnes jsem byla taky nucena pořídit si nové šaty (jako bych jich ve skříni neměla málo). Aby jste tomu rozuměly, v naší rodině se chystá svatba (zatím pozvánku nemáme, ale nevadí :D) takže to chce i nějakou novou róbu. V mých bílých šatech prý jít nemůžu, nikdo přeci nechce zastínit nevěstu... Super, takže jsem vrátila šaty zpátky do skříně, sedla si k počítači a začala hledat. Během pěti minut jsem měla vybráno a objednáno, takže už je čekám, až šatky dorazí. Ráda bych se s vámi o ně podělila, ale na druhou stranu nechci riskovat, že se v těch samých potkám s nějakou slečnou na plese v okolí, kam se chystám. Jasně, možná už je má dávno doma a já budu ta "druhá", co si je kupuje... ale nebudeme riskovat :D Svatba je v únoru, takže pak vás zahrnu fotkami mě a šatů ;) Jinak bych v nich i ráda převzala maturitní vysvědčení. Není to extra plesová róba, spíš šaty pro formální příležitosti :)

Na dnešní den, tedy spíš jeho zbytek, mám v plánu právě školu - právo. K tomu, aby se ze mě stala Pravá Blondýnka mi chybí už jen plná skříň růžového oblečení a čivava.

A co plánujete na dnešní večer vy?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Páni já si takhle rychle vybrat neumím :D těším se na fotky a držím palce s tím učením :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ten hrneček je parádní:-) Takový by se mi přesně líbil:-)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová