ROYAL BLUE DRESS

12:00

Ahoj krásky,
vím, že jsem vám slibovala představit svoje nové leopardí šaty, ty si ale na samostatný článek ještě chvíli počkají, protože se mi stala jedna věc o kterou se s vámi prostě musím podělit (možná se mi pak uleví). Každopádně o šaty se jedná tak i tak.

Už jsem se tu zmiňovala o svatbě, která se uskuteční tuto sobotu. Na ni jsem měla vyhlídnuté a taky objednané krásné krajkové šaty v královsky modré barvě. Jelikož zboží mělo jít přes jednu slečnu, který prostřednictvím FB stránek objednává věci ze zahraničí, šaty jsem objednala hned po novém roce, protože dodací doba byla 4-6 týdnu a chtěla jsem mít jistotu, že do té svatby určitě přijdou. Předevčírem jsem slečně psala, protože už jsem se začala obávat toho, že na mě snad i zapomněla a šaty neobjednala. Odepsala mi, šaty přijdou za 2 týdny. Tak a je to v pr....., pomyslela jsem si a začala se prohrabovat ve skříni mezi tím kvantem šatů, které bych si mohla vzít. Výběr vypadal asi takhle: Moc plesový, moc kamenů, moc velký, moc krátký... Nevybrala jsem si ani jedny.

Na fotce vypadají docela "rozplácnutě" a to jsou to Ska , fotky na postavě přidám až po svatbě ;)
Pořád se mi hlavou honilo, které z těch co mám by byly nejideálnější, ale pořád mě nic nenapadalo. Zachránila mě až moje máma, kdy mi z Brna volala, že našla krátké šaty v té barvě, co jsem chtěla. Byla jsem už tak zoufalá, že jsem jí kývla. Když přijela a s nadšením mi šaty ukazovala, padla mi brada. Ta barva, ten střih, to zdobení! Wow! Skutečně jsem byla zachráněna.

Šaty si na svatbu beru, dělají krásnou postavu a jsou hrozně příjemné na nošení. Plánuji k nim vzít černé lodičky a psaníčko. Pokud jde o líčení, chtěla bych vám sem dát jednu ukázku královsky modrých očiček a nehty. Nehty budou aktuální, ale líčení ne. Budu mít totiž prodloužené řasy způsobem řasa na řasu, takže si nechám jen pohled mrkací panenky a vyhraju si s konturami obličeje + rty nazdobím nějakým leskem. Určitě této příležitosti věnuji speciální článek ;) 

Tak a teď od počítače ke složkám s maturitními otázkami do práva :)
Co vy a královsky modrá barvička?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Krásné šaty, v nich vynikne tvá postava. Moc mne zajímají ty lepené řasy. Prosím zkus o tom napsat článek. Přemýšlím o tom, ale zatím jsem proti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Martinko, článek určitě napíšu. Taky to bude moje první zkušenost tak jsem zvědavá :)

   Vymazat
 2. opravdu KRÁLVSKY modrá ! Moc se mi barva líbí

  Nicole blog

  OdpovědětVymazat
 3. O nalepovacích řasách určitě napiš, na to jsem zvědavá!:) A šaty mají nádhernou barvu, jen nemusím, když jsou takhle nařasené:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty jsou úžasné! modrou moc nemusím, ale tahle je nádherná :)

  OdpovědětVymazat
 5. Pěkné šaty :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři