sobota 6. prosince 2014

Angel eyes ❈

Ahoj krásky,
tak jak jste po včerejšku dopadly? Byly jste celé rok hodné, dostali spoustu sladkostí a dárečků nebo si vás do pekla odnesli čerti či naložili pytel uhlí nebo brambor? Já jsem letos Mikuláše vůbec nevnímala (asi z toho důvodu, že jsem měla celý den i večer pracovní). Moje babička měla narozeniny, takže jsem k ní přijela s dárečkem a popřála jí jen to nej. Taky jsem neodjížděla s prázdnou. Jsem ráda, že babička splnila moje přání a to když už bude chtít dělat nějaký mikulášský balíček, tak převážně z ovoce a čehokoliv jiného bez sladkostí (ta Milka dole na obrázku už putovala k někomu jinému).


Co jsem vám ale tímto článkem chtěla říct/ukázat. Ani nevíte, jak ráda bych napsala, že pro tvorbu tohoto líčení jsem se nechala inspirovat těmi haldy sněhu za okny, namrzlými okny, rampouchy visící z okapů atd. Bohužel...

Při výběru stínů jsem měla jasno celkem rychle. Představovala jsem si bílou nebo stříbrnou na celém očním víčku s vykresleným ohybem oka. Tentokrát jsem vynechala i linku, aby oko nepůsobilo příliš tvrdě. Nakonec mi z toho vzniklo poměrně pěkné líčení vhodné i na běžné nošení.

Doma nám prý Mikuláš také něco nadělí, ale zatím stávkuje :D Tady jsou radosti od babičky <3


Mějte se krásně!
Vaše A.

3 komentáře:

 1. Musím říct, že já jsem ještě nikdy na Mikuláše bramboru ani uhlí nedostala :D
  Líčení je krásné :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Líčenie je krásne :)
  Fashion Passion by Erika - Pozývam aj na práve prebiehajúcu GA o mnoho produktov :)

  OdpovědětVymazat