pondělí 16. listopadu 2015

NAILS │Black with shimmer & Turquoise glitter│

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám další fotku nehtů, které momentálně nosím. S podzimem jsem začala víc nosit tmavší odstíny a řekla jsem si, že se tímto směrem budu orientovat i při výběru barviček pro nové doplnění. Původně jsem měla v plánu vyzkoušet nějakou vínovou s tělovou kombinací, protože vínová mě osobně k podzimu pasuje naprosto dokonale.


Jak ale můžete vidět, z vínové se nakonec vyklubala černá, která v sobě má spoustu drobného tyrkysového shimmeru. Aby nehty nebyly tak temné, ve stejné barvě shimmeru jsem si nechala udělat i prsteníčky, na které přišlo pár čárek, které mi paní nehtařka obohatila o černé a stříbrné kamínky.

S těžkým srdcem jsem se loučila s dlouhými nude nehty, které jsem měla před těmito. Při tomto doplňování jsem si nechala odpilovat poslední zbytky nalepených typů a nehty jsme o dost zkrátili. Na fotce tím pádem můžete vidět pogelované mé vlastní nehty.

Koncem listopadu mě čeká další doplnění a jelikož se na nehtíky před Vánocemi už nedostanu, nejspíš už "nahodím" nějakou vánoční barvu a tématiku.

Mějte se krásně!
Vaše A.

3 komentáře:

  1. Ta tmavší barva je super, sama mám podobný odstín. Možná je na čase ho zase vytáhnout. Nelíbí se mi však ten prsteníček, ten už mi přijde zdobený až moc.

    Radu - UltimateChic

    OdpovědětVymazat
  2. Nehty jsou pekne.
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětVymazat