Astor SKIN MATCH pudr - recenze

12:30

Ahoj krásky,
aby se to tu nehemžilo jen samými řasenkami nebo makeupy, rozhodla jsem se vám napsat recenzi taky na něco jiného. Tentokrát se bude jednat o báječný pudr Skin Match od Astoru.Ze stejnojmenné řady jsem si pořídila před pár lety makeup a dodnes si vzpomínám, jak nadšená jsem z něj byla a jak moc mi vyhovoval. O bytelném skleněném balení nebo šikovné pumpičce ani nemluvím. Teď se ale pojďme bavit o pudru.

Pudr vám v oficiálním popisku slibuje hned několik věci, jako například dokonalé splynutí s pletí nebo vám má dopomoci ke svěžímu vzhledu (to díky bio-fúzním pigmentům a světlo rozptylujícím složkám). Lze ho použít samostatně nebo na zafixování makeupu. Nechybí ani dermatologické otestování.

Co se balení týče, nemám mu co vytknout. Černou, tu já můžu a v kombinaci se stříbrnou celkový design vypadá vážně dobře. Pudr je zasazen ve velmi šikovném balení, které se skládá z průhledného víčka, přes které můžete dobře vidět jednotlivý odstín a pod samotným pudrem se ještě v malé přihrádce skrývá měkká pěnová houbička a v pohyblivé části je zasazeno praktické zrcátko. Celkově je balení velmi praktické a ideální i do kabelky.Pokud se zaměříme na odstín, ten můj je 200 Nude. Mělo by se jednat o odstín z těch světlejších variant. K dostání jsou celkem čtyři odstíny a vezmu li je od nejsvětlejší po nejtmavší, ten můj je druhý v pořadí. Při jeho koupi se mi zdál v balení poměrně dost oranžový a měla jsem obavy, aby tak nevypadal i na obličeji. S klidem ale mohu říct, že se žádná katastrofa nekonala. S pletí mi krásně splynul,

Kdyby někoho zajímala parfemace, tak ta je klasicky pudrová, nijak výrazná a na pleti pudr nijak zvlášť necítíte. Já jsem s pudrem moc spokojená! Vyhovuje mi ve všech směrech a určitě bych ho doporučila dál. Jen pozor, pokud trpíte, třeba jen v zimě, na sušší místa v obličeji. Mohl by vám místa ještě více vysušit a pořídit pár šupinek. V oblasti T zóny je dobré ho aplikovat častěji, ale  s klidem vám vydrží celý den a večer je tak stále co odličovat.

Tento pudr je k dostání od 130,- Kč.

Máte s tímto pudrem nebo jiným výrobkem z řady Skin Match zkušenost? 
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. je strašně krásný, po designové stránce:)
  s tímto pudrem zkušenost nemám, ale snad si ho brzy pořídím:) potřebuji nový! a za tu cenu, vypadá kvalitně:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Obal je krásný ale i výsledná aplikace stojí za to. Myslím si že patří k těm lepším pudrům v drogerii.

  OdpovědětVymazat
 3. Měla jsem ho, ale uz tento dlouho, byl celkem fajn! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. nevypadá nejhůř.. už jsem nad tím přemýšlela

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři