VAC NEWS 05/2016 - již podruhé

21:04

Ahoj krásky,
abych vám na chvíli od té kosmetiky odlehčila, rozhodla jsem se napsat vám sem pár řádků do "deníku". Docela mě překvapilo, že mi několik z vás v emailech nebo zprávách na FB psalo, jak jsem na tom momentálně s ježděním, jestli jsem od koní úplně upustila apod., takže dnešní článek bude věnovaný právě jim, koním.

Jak jsem se zmínila v jednom z předchozích článků tohoto typu,  hledala jsem nové místo k ježdění, nejlépe nějakou stáj, kam bych mohla docházet pravidelně, nebo alespoň častěji, než tomu bylo doposud. Štěstí mi přálo a mé přání bylo vyslyšeno. Už cca měsíc jezdím do multifunkčního agroturistického zařízení, kde kromě možnosti ubytování, rehabilitačního centra nebo posilovny, mají i koně.

Musím říct, že už dlouho jsem nepotkala tak příjemné a vstřícné lidi, jako jsou majitelé tohoto komplexu. Dlouho mi takto nikdo nevyšel vstříc, za co jsem velmi ráda a hrozně si toho vážím!

Po celou dobu mého působení ve stáji jsem sedlala nejstarší kobylku ve stáji, pohodovou bábinku Kornetu. V boxu se kolikrát zašklebí, ale pod sedlem na vyjížďkách je zlatá. Na fotografii můžete vidět mladou šestiletou kobylku Daisy. S tou jsem dnes měla premiéru. Možná, že jsem se měla zeptat na povahu kobylky ještě dřív, než jsem byla vyhozena do sedla :D (ne, že bych tam sama nevylezla, ale kobylka chvíli nepostojí, takže bylo zapotřebí tzv. rychlé akce :D ), no co už teďka. Bylo mi řečeno, že je lekavá, skáče jak srnka a je třeba být neustále ve střehu. Daisy zřejmě měla dobrý den, protože krom jednoho zakopnutí při projíždění lesem s ní nebyl žádný problém.

Jsem šťastná! Za to, že dělám to, co mě baví, mám nějakou činnost a hlavně pohyb. Vůbec mi nevadí, že přijedu domů stahaná, unavená nebo se slámou ve vlasech. Pro mě je to jeden ze způsobů relaxace a odreagování.

Pokud byste chtěli vidět víc fotek koní, sem tam se něco objeví na mém soukromém instagramu - veronika.coufalova, takže se můžete mrknout :) IG veronikaangelinacoufalova už slouží pouze k blogovým účelům.

To by bylo vše ;)
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Koně miluji, však víš že chodím na školu na kterou jsi chodila i ty. Momentálně docházím do stáje nepravidelně a vzhledem k nedostatku času to ani jinak nejde, přesto mám velkou radost když mohu trávit čas mezi koňmi. I já mohu říct že jsem trefila na dobré lidi. Vím moc dobře jak to u koní chodí a hlavně to jací lidi arogantní se kolem toho motají. Přeji ti ať ti koně vyjdou a v nové stáji jsi i nadále spokojená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Terezko :) Jakmile budu mít po zkouškách, ráda bych se do Humpolce na statek podívala, tak snad mi to vyjde ;) :) Jen mě mrzí, že několik ze svých oblíbenců už v boxech nenajdu :(

   Vymazat
 2. Moc ti to přeji! Také by mě to moc bavilo, ale bohužel nemám tu možnost :)

  http://s-hejvi.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Pavlínko :-* Já jsem za tyto lidičky i místo hrozně ráda! Sice k nim dojíždím, ale za ty najeté kilometry mi to stojí :)

   Vymazat
 3. koně miluju. Dřív jsem jezdila skoro pravidelně a strašně bych chtěla začít chodit ke koním znovu! :) a je super dělat něco, co tě naplňuje:) Buď šťastná!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Miško, jsem šťastná! Určitě se k nim vrať, já tam přijdu úplně na jiné myšlenky, je mi skvěle a je to asi jediné místo, kde umím momentálně "vypnout". :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři