pátek 8. července 2016

DOKONALOST V MALIČKOSTECH │DELTIMO.COM

Ahoj krásky, 
dnes se opět odkloním od kosmetiky. V dnešním postu bych vám chtěla dát typ na báječnou stránku, na které můžete vidět a hlavně zakoupit stylové a krásné náramky, které můžete znát například z nejrůznějších instagramových fashion obrázků. Touto cestou jsem se o nich dozvěděla já a proto jsem byla ráda, že se tyto náramky objevily i u nás v Česku. Velké díky patří webu www.deltimo.com, která se na tyto náramky specializuje.


Krásné, jedinečné a elegantní náramky doplněné o unikátní motiv jsou báječným doplňkem jakéhokoliv outfitu. Náramky jsou vyráběné z přírodních kamenů a kvalitních materiálů. Jsou navlečené na pevné, ale pružné, gumičce, takže se nemusíte bát, že by se hned přetrhly. K vám domů příjdou v nádherné pevné papírové krabičce, na které najdete logo i název společnosti. Samotné náramky jsou navlečené na malém sametovém polštářku, což všemu ještě víc přidává na luxusu. Na výběr máte hned z několika kolekcí, barevných provedení a spousty nádherných motivů, mezi které patří například Buddha, lev, sova, korunka, Leonidas, leopard, lebka apod.  Co se mi na náramcích nejvíc líbí, je to, že každý z nich je jedinečný a skrývá v sobě jakousi symboliku. Mě se nejvíce zalíbily tyto tři náramky:

Když se někdo zmíní o lvu, hned mi v hlavě vyskočí jediné - král zvířat. Je představením odvahy, ušlechtilosti, statečnosti a fyzické i duševní síly. Může znázorňovat také dravost, krutost nebo může představovat i znamení války. Lev se také velmi často používá pouze jako dekorativní motiv, třeba na bižuterii, takže není divu, že se objevil i na náramcích. 

Když jsem viděla sympatický obličej s věčným úsměvem, bylo mi jasné, že Buddha bude další z náramků, které u mě skončí. Buddhistická víra se skládá z mnoha odvětví, ale Buddha má především symbolizovat životní harmonii, soulad, laskavost a duševní pohodu. Znázorňuje také to, aby se člověk nebál překonávat životní překážky, byl spokojený a dosáhl, pokud možno, trvalého štěstí. Buddha má pro mě rozhodně větší význam pro štěstí, než takový čtyřlístek. 

A jako posledního jsem zvolila gladiátora. Líbila se mi především kombinace matné a lesklé černé, ze které je náramek tvořený. Kromě gladiátorské přilby na něm najdete i omotaného hada, které tedy obzvlášť nemusím, ale na náramku to není nic, co by se nedalo přežít :D Pokud jde o symboliku, tak samotný gladiátor zrovna ničím extra, jako předchozí dva náramky, nehýří. Gladiátory se většinou stávali otroci, kteří nebyli schopni splácet své dluhy, ale našli se i tací, kteří šli do arény bojovat dobrovolně. Několikrát se gladiátory stávaly i ženy, ale jejich účast zakázal císař Septimus Severus v roce 200. 


Musím říct, že náramky jsou vážně nádherné a určitě bych si z nich vybrala i spoustu dalších! Každopádně si nemůžu pomoct, ale víc se mi líbí na mužích. Ta mohutnější ozdobená pánská ruka má prostě něco do sebe a když se k náramkům připojí i nějaké slušivé hodinky, hned máte parádní doplněk k vašemu outfitu a jedinečnou příležitost si vše zvěčnit na váš IG. 

Určitě se na web Deltimo.com podívejte. Pokud chcete krásné a kvalitní náramky tohoto typu, věřím, že budete spokojeni stejně tak, jako jsem já! 

Už se vám tyto náramky dostaly do povědomí? Líbí se vám?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

4 komentáře:

 1. Pěkný článek, taky jsem o nich tento týden psala :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vůbec neznám tyto náramky, ale jsou zajímavé :-)
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
 3. fakt mi učaroval náramek se lvem, celkově vypadají velmi vkusně a dobře :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou to podvodníci.. nevrací peníze za zboží a telefonní číslo na webu neexistuje. Na sociálních sítích mažou komentáře.. Nikdo z nich nekomunikuje !!! DEJTE SI POZOR !!! Podávám podnět pro ČOI

  OdpovědětVymazat