BEAUTY ROZSTŘEL 1/2018

10:49

Ahoj krásky,
konec měsíce se nám pomalu, ale jistě blíží. Ani se mi nechce věřit, jak rychle ten čas letí. Říkala jsem si, jak bych ráda využila povánočních a novoročních slev, ale nějak se mi nepodařilo se kamkoliv dostat, takže toho využiju aspoň po internetu a konkrétně na webu Notino.cz. Až do konce ledna můžete nakoupit nejrůznější parfémy a kosmetiku až se 70% slevou! A to se určitě vyplatí.

Při této příležitosti jsem se rozhodla pro pořízení nějaké nové vůně a tentokrát jsem se zaměřila na značku DKNY. Doposud s ní nemám žádné zkušenosti, ale jejich vůně mě (málem) zlákaly už několikrát. Pokud tedy s těmito vůněmi máte nějakou zkušenost, budu moc ráda, když se o ni se mnou podělíte v komentářích :)


O roztomilosti tohoto flakonu nemusí být řeč. Ta včelka skvěle evokuje to, co se ve vůni ukrývá a ještě než jsem nahlédla o pár řádků níž, abych se podívala na to, z čeho se vůně skládá, napadlo mě, že to bude asi něco sladkého. No, a od pravdy jsem daleko nebyla. Ve vůni najdete grep, frézii, mandarinku, mirabelku, jasmín, konvalinku, pižmo, vanilku, cedr, neroli a nesmí chybět ani včelí vosk. Napadá mě, že by vůně nemusela být špatná pokud hledáte nějakou svěží jarní vůni. 

Když jsem uviděla tady tu vůni, hlavně teda její flakon a odstín, ve kterém se nese, říkala jsem si, aby ve vůni nebyla růže, protože tím by pro mě skončila. A co se nestalo, je tam :D Na druhou stranu jsem si ale říkala, že vzhledem k tomu, s čím je nakombinovaná, by ta vůně nemusela být tak květinově vlezlá, ale naopak velmi příjemná. Merunka, listy černého rybízu, jasmín, konvalinka, dřevité tóny a červené jablko by z ní taky mohly dělat žhavou adeptku na jednu z vůni do jarních nebo letních dnů. 

A z tady té vůně svěžest přímo čiší. Na první pohled bych ji tipovala na vůni složenou převážně z citrusů, ale ne. Složením se příliš od Fresh Blossom neliší. Opět je tu nacpaná růže, doplněná o magnólii, fialku, konvalinku, okurku, zelené jablko, tuberózu, dřevité tóny, jantarovou pryskyřici a santalové dřevo. Právě ty dřevité tóny jsou to, co dělá tu vůni nositelnou, alespoň teda pro mě. Kdyby tam nebyly a vůně by se skládala jen z těch květů a ovoce, nevyhledávala bych je.

Tak co, do které byte šly vy?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

1 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři