BRANDNOOZ BOX│NATURE GLANC BOX

pondělí, srpna 12, 2019

Ahoj krásky,

měla jsem báječnou možnost vyzkoušet speciální limitovanou edici Glanc boxu – Nature box. V něm najdete produkty značek, které vám budou jistě velmi dobře známé, ovšem s tím rozdílem, že jejich nejnovější produkty se nechaly inspirovat přírodou a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

BRANDNOOZ BOX│NATURE GLANC BOX

Podle mě je to super. Už delší dobu pozoruji, že hodně firem a značek se snaží jít tou lepší zelenější cestou a ode mě za to mají rozhodně palec nahoru. Ani mě není lhostejné, co s naší planetou bude a tyhle produkty mě přesvědčily o tom, že celá takhle myšlenka a ekologičtější provedení má rozhodně smysl. Ale teď už k samotným produktům.

V balíku najdete přípravky určené především pro koupelnu a kuchyň. Moji pozornost si ihned získal Univerzální prací gel Surf Coconut Splash. Kokos miluju a v přípravcích na praní jsem se s ním snad ještě nikdy nesetkala. Kromě toho, že je gel dermatologicky testovaný, obsahuje i esenciální oleje a slibuje intenzivní vůni prádla ještě dlouho po vyprání. A představte si, že to tak skutečně je! Tenhle gel jsem si zamilovala a momentálně žádný jiný ani používat nechci. Ta vůně je neuvěřitelná! Nemusím k němu dávat ani žádnou aviváž a oblečení voní jak po vytažení z pračky, tak i po usušení na šňůře nebo v sušičce. Tohle se rozhodně povedlo!

V koupelně zůstanu a představím vám produkty určené pro hygienicky čistou a voňavou toaletu. K té vám dopomůže Sevent Generation WC čistič Pine & Sage, který je biologicky rozložitelný, neobsahuje barviva, syntetické parfémy a ani chlor. Také svěže voní a vůni ještě umocní Domestos WC blok power 5+ Tangerine. Díky němu ucítíte exotickou vůni mandarinky po každém spláchnutí. Samotný blok je vyroben z již použitých materiálů a on sám je dále recyklovatelný.

Z koupelny se přesunu do kuchyně a dám vám tipy na produkty, které jsem si velmi oblíbila. Tím nejpoužívanějším je u mě Cif Nature sprej Kuchyně. Mám ve zvyku po každém opláchnutí nádobí nebo úklidu celkově setřít produktem tohoto typu samotnou linku, nebo s ním vyčistit dřez. Obsahuje čistící látky na přírodní bázi, odstraňuje mastnotu a nečistoty. Dál mi skvěle slouží Seventh Generation Prostředek na mytí nádobí Levander & Mint. V něm nenajdete žádná barviva ani optické rozjasňovače. Je vyroben z rostlin a minerálů, vůně je získaná ze 100% esenciálních olejů a lahev je 100% recyklovatelná. A posledním přípravkem, který jsem v balíku našla, byly Sunlight AiO Nature tablety do myčky. Účinek je opravdu srovnatelný s jinými tabletami do myčky, možná, že bych řekla, že dokonce lepší. Nádobí bylo krásně umyté. Jediný nedostatek vidím na tom, že jsou tablety jednotlivě balené v plastu/igelitu, kterým jsou potažené, a samotná tableta se z něj těžko dostává, drolí se, ať se snažím sebe víc.

BRANDNOOZ BOX│NATURE GLANC BOX

A to nejlepší nakonec – všechny zmíněné produkty najdete v boxu hned dvakrát! Takže si můžete udělat doma zásoby nebo se podělit třeba s maminkou, která produkty rozhodně také ocení.

Tenhle box se opravdu povedl a já díky němu našla produkty, které jsem zařadila do běžného úklidu u nás doma a hodlám je používat i v budoucnu.

A co vy? Zajímáte se i při úklidu a používání přípravků o jejich dopad na naši planetu?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Taky jsem z toho boxu nadšená, jen doma nemáme myčku, takže jsem tablety dávala kamarádce :) ale jinak ostatní super praktické věci, které se využijí v každé domácnosti :) A ten prací gel taky miluju :)

    OdpovědětVymazat
  2. Příště si ho také zkusím objednat, už dlouho nad tím uvažuji :)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři

Press