O MNĚJmenuji se Veronika. Je mi 24 let a pocházím z Vysočiny. Kosmetika se stala moji vášní už v době, kdy jsem přičichla k prvním dekorativním výrobkům a asi jako každá puberťačka jsem se co nejrychleji, a jednou pro vždy, chtěla zbavit akné, takže jsem hledala mezi výrobky ty, které by mi seděly a byly zároveň nejúčinnější. 

V březnu se ze mě stala máma naší malé Magdalénky a kromě ní nám s přítelem doma dělá radost ještě náš pes, dalmatin Falco (čti dítě č. 2). Pokud zrovna po náročném dni nepadám tzv. "na hubu", ráda si přečtu nějakou knížku. Miluji fotografování a fotky celkově. Fotka je pro mě jedinečným zachycením onoho okamžiku a krásnou vzpomínkou. A v neposlední řadě mě baví nakupování nejrůznějších bytových doplňků, které dělají náš byt útulnějším. 

Už jako malá, cca v šesti letech, jsem začala jezdit na koních a když se mi naskytne volná chvíle a příležitost, s radostí se vyhoupnu do sedla. Mám vlastní nehtové studio, kde se věnuji převážně gelovým nehtům, ale také manikúře a pedikúře. 

Za dobu existence mého blogu jsem poznala spoustu skvělých lidí a podařilo se mi navázat několik báječných spoluprací s různými kosmetickými značkami, za které jsem nesmírně vděčná a i nadále jsem otevřená dalším zajímavých návrhům na spolupráci. 

Protože ráda zkouším nové věci, čas od času se tu může objevit článek, který bude úplně z jiné škatulky, než z té kosmetické. 

Pokud mě chcete kontaktovat, poslouží vám k tomu tento email: veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Nováková @2012-2021

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Sledující

Press